До порівняння
Обране

Устаткування для реабілітації


Реабілітація є найважливішим етапом після перенесеного захворювання, травми або операції. Саме тому важливо забезпечити пацієнтові умови, що дозволяють легше перенести складний період і швидше відновити фізіологічні можливості, працездатність, чутливість і рухові функції.

Компанія «Рад Фарм» пропонує ефективне медичне обладнання для реабілітації в Україні на вигідних умовах. Сучасні допоміжні технічні засоби, які пропонує наша компанія, дозволяють:

  • знизити вираженість хворобливих проявів - медичні меблі, функціональні ліжка;
  • підвищити адаптацію хворого до побутового середовища - інвалідні візки;
  • забезпечити транспортування хворого - носилки.

Правильно підібрані пристосування для реабілітації після інсульту, інфаркту, складного перелому, паралічу не тільки компенсують втрачені функції, але і попереджають розвиток ускладнень, забезпечують ефективну профілактику рецидивів. Пропоноване нами обладнання призначене для використання в медичних установах, центрах реабілітації, для відновлення в домашніх умовах.

Навіщо потрібне спеціальне обладнання для реабілітації?

Медичне устаткування для реабілітації - це не просто ліжка і крісла, в яких зручно оглядати пацієнтів, обслуговувати їх побутові потреби. Ці конструкції розробляються з урахуванням фізіологічних особливостей пацієнтів, природних навантажень на опорно-руховий апарат в положенні сидячи і лежачи. Тому така техніка забезпечує нормальне дихання і кровообіг, прискорює реабілітаційні процеси. Також пристосування для медичної реабілітації полегшують медичному персоналу, доглядальницям проведення різних маніпуляцій з догляду та лікування пацієнта.

Якими повинні бути товари для медичної реабілітації?

Перш ніж купити обладнання та меблі, потрібно переконатися, що дана апаратура для реабілітації відповідає певним критеріям:

  • Реабілітаційне медичне обладнання повинно бути комфортним для пацієнта, незважаючи на необхідну жорсткість каркаса. Адже хворому доведеться багато часу провести в ліжку або кріслі. Задля цієї умови, виробники оснащують пристосування пластиковими і м'якими накладками.
  • Медичне устаткування для реабілітації інвалідів повинно бути надійним під час використання, мати стійку основу, надійно фіксувати пацієнта. Більшість конструкцій мають додаткові ремені і ручки, що дозволяють забезпечити безпеку.
  • Медичне обладнання для реабілітації часто використовується в умовах обмеженого простору. Тому вона повинна бути ергономічною, розбірною, мобільною.

Медичні товари для реабілітації, які пропонує компанія «Рад Фарм», це якісне, безпечне і комфортне обладнання, яке відповідає всім сучасним стандартам.

Чому покупці вибирають магазин «Рад Фарм»?

Маючи намір купити медичне обладнання для реабілітації, деякі клініки зупиняють вибір на вживаних агрегатах. Адже їх пропонують недорого. Однак не завжди це вигідне рішення. Адже конструкції, вже були у вжитку, втратили первісну міцність. Їх експлуатаційний ресурс менше, ніж у нового обладнання. Відповідно, така економія виправдана лише у випадках, коли використання техніки передбачає нетривалий період.

В інших випадках найкращий варіант - купити медичну реабілітаційні меблі і обладнання у національного дилера, яким є компанія «Рад Фарм». Так як ми є офіційним партнером провідних світових виробників, ціна на всі товари у нас нижче, ніж в середньому на ринку. При цьому у нас ви можете замовити нові сертифіковані реабілітаційні конструкції, які супроводжуються тривалою гарантією.

Як купити реабілітаційне обладнання в «Рад Фармі»?

Ви можете самостійно вибрати техніку для реабілітації хворих в нашому каталозі, а можете скористатися безкоштовною консультацією нашого менеджера. Зв'яжіться з фахівцем по телефону або електронній пошті і озвучте ваші потреби. Досвідчений співробітник підбере для вас оптимальні варіанти обладнання з урахуванням умов та інтенсивності використання. Ви в найкоротший час отримаєте комерційну пропозицію і зможете скоригувати номенклатуру.

Все медичне обладнання ми доставляємо по всій Україні, при необхідності виконуємо його монтаж та налагодження. Також весь термін експлуатації ви можете скористатися інформаційною підтримкою компетентного техніка. Сервісне обслуговування в спеціалізованих майстернях також є нашим покупцям. Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону.

0