До порівняння
Обране

Хірургія


Хірургія - область медицини, яка спеціалізується на лікуванні захворювань гострої та хронічного перебігу оперативними методами. Для проведення операцій, лікареві потрібні хірургічні апарати (хірургічне устаткування)  та  інструментарій.

Види операційних приладів


Сучасне хірургічне устаткування представлене електричними, лазерними, ультразвуковими, радіохвильовими, мікрохірургічними пристроями. Основні види устаткування хірурга (хірургічне устаткування) :

  • Для медичного газопостачання (генератори кисню, компресорні й вакуумні станції).
  • Лазерні установки для проведення операцій у рамках лікування хвороб шлунково-кишкового тракту і сечовивідної системи, офтальмологічних, онкологічних і інших захворювань.
  • Хірургічні електровідсмоктувачі (аспіратори) використовуються при виконанні будь-кого види інвазивного втручання.
  • Електрохірургічні роботизовані системи для візуалізації операційного поля і контролю над виконанням маніпуляцій в режимі онлайн. Такі установки застосовують в ході проведення складних операцій у рамках лікування неврологічних і кардіологічних захворювань.

При виробництві медичних приладів (Медичного устаткування) для операції дотримуються високих стандартів контролю якості. Від роботи медичних апаратів залежать здоров'я і життя пацієнта. Устаткування для операційної розділяють на види:

  • Загальнохірургічне. Це операційні столи, електровідсмоктувачі, коагулятори, системи візуалізації та контролю над життєдіяльністю хворого.
  • Додаткове. З його допомогою створюють необхідні умови для проведення будь-яких операцій. Це пристрої для стерилізації та створення сприятливого мікроклімату, освітлювальні прилади, консолі - пристосування для компактного розміщення електричних розеток, апаратів медичного газу, інструментів.
  • Для реабілітації. Дефібрилятори, установки НВЛ (неінвазивна вентиляція легенів) і ІВЛ (штучна вентиляція).

Операційні прилади (операційне устаткування) призначені для зниження ризику ускладнення в процесі виконання хірургічних маніпуляцій, для підвищення зручності роботи хірурга і поліпшення результатів втручання.

Електровідсмоктувачі


Електровідсмоктувачі - устаткування для операційної, яке призначене для видалення фізіологічних і септичних рідин (крові, кров'яних згустків, гною) із зони операційного втручання. Пристрій нерідко використовується після операційного періоду  для дренажу ран.

Прилад складається з аспіраційної трубки, ємності-збірки, вакуумного насоса, який підтримує процес видалення рідини. Швидкість огорожі регулюється спеціальною ручкою. Захисний клапан запобігає зворотному струму рідини вилученої рідини. Пусковий механізм частіше представлений ніжною педаллю. Пристрої розрізняються за потужністю, максимальним періодом безперервної роботи, місткістю ємностей-збірок, рівнем шуму. 

Операційні столи


Операційні столи - устаткування хірурга (хірургічне устаткування), яке призначене для позиціювання тіла хворого під час хірургічного втручання. Стіл складається з робочої платформи, де лежить або сидить хворий. Зазвичай платформа - багатосекційна з можливістю зміни положення окремих секцій (опція регулювання висоти та кута нахилу). Виробники випускають моделі з електричним, гідравлічним, механічним приводом. У різних моделей розрізняється рівень комплектації.

Дефібрилятори


Дефібрилятори - устаткування хірурга (устаткування), яке призначене для проведення реабілітаційних заходів. Пристрій генерує потужний короткочасний електричний імпульс, який у більшості випадків провокує відновлення роботи серця. При виборі моделі орієнтуються на розміри, спосіб управління (ручний, автоматичний), потужність імпульсу, період для набору енергії між розрядами.

Кисневий концентратор


Кисневий концентратор -- медичне устаткування для операційної, призначене для перетворення повітря в кисень високої концентрації. Пристрій замінив звичайні кисневі балони, завдяки зручності використання. При виборі моделі орієнтуються на такі показники, як потужність, продуктивність (частіше 1-10 літрів у хвилину), рівень концентрації (зазвичай до 90-95 рівень шуму, розміри та вагу).

Де купити устаткування для хірургії


Компанія "Рад Фарм" пропонує купити в Україні устаткування для хірургії. Нові, сучасні апарати провідних виробників Європи допоможуть виконувати маніпуляції та надавати пацієнтові своєчасну якісну медичну допомогу. Доступна ціна функціональних приладів, створених відповідно до останніх наукових розробок, - додатковий привід звернутися в нашу компанію. У нас можна замовити медичне устаткування для операційної, яке відрізняється надійною роботою, простотою управління, широким вибором доступних опцій.

0