До порівняння
Обране

Електрокардіографи (апарати ЕКГ)


Електрокардіографи (апарати ЕКГ)

Апарат ЕКГ - діагностичне устаткування для оцінки стану і функцій серця. В ході діагностичної процедури фіксуються і записуються сердечні імпульси за певний проміжок часу. За результатами обстеження лікар-діагност робить висновки про наявність порушень в роботі серця. На спеціальній стрічці - кардіограмі, простежуються епізоди скорочення і розслаблення сердечного м'яза. Кардіограма є чергою піків, які відхиляються від ізолінії, - пікові точки знаходяться вище або нижче. Що показує кардіограма:

  • Кількість сердечних скорочень у хвилину.
  • Сердечний ритм (синусовий в нормі) і його порушення - аритмії.
  • Ішемію, інфаркт (порушення кровопостачання ділянки серця) міокарду з точною локалізацією патологічного осередку.
  • Гіпертрофію (збільшення товщини стінок і маси) шлуночків.

На підставі результатів дослідження за допомогою апарату ЕКГ лікар може запідозрити такі захворювання, як міокардит (запалення міокарду), перикардит (запалення сердечної сумки), міокардіодистрофія (поразка тканин сердечного м'яза незапального генезу).

Мобільний електрокардіограф - обов'язковий прилад в машині швидкої медичної допомоги. Пристроєм користуються співробітники реанімаційного і кардіологічного відділень. Портативний електрокардіограф встановлюється біля ліжка кожного хворого у відділенні інтенсивної терапії та кардіології. Пристрій допомагає контролювати стан хворого, його сердечну діяльність в режимі онлайн. Купити портативний електрокардіограф для будинку треба, щоб стежити за зміною сердечного ритму.

Якщо людина страждає сердечною патологією, потрібен постійний контроль роботи серця, щоб своєчасно звернутися по медичну допомогу у разі погіршення стану. Прилади для визначення частоти сердечних скорочень і ритму серцебиття використовуються для контролю стану здоров'я і допуску до роботи військовослужбовців, льотчиків, співробітників рятувальних і протипожежних cлужб.

На підставі результатів дослідження за допомогою апарату ЕКГ в спорті видається дозвіл до тренувань і змагань. У будь-якій сфері діяльності, де співробітники піддаються підвищеним фізичним і психоемоційним навантаженням, регулярно проводяться дослідження у форматі електрокардіографії.

Основні види та характеристики

Апарати ЕКГ розрізняються за кількістю каналів, бувають одноканалові, трьох канальні, шестиканальні, дванадцятиканальні. Одноканалові моделі - прості прилади, які переважно використовують лікарі швидкої допомоги та терапевти. Пристрій відрізняється малою вагою - близько 900 г, простою системою управління. Електрокардіограма друкується на спеціальній стрічці методом термодруку. Зазвичай модель працює від мережі та оснащується акумулятором для автономної роботи.

Дванадцятиканальні прилади використовуються в діагностичних кабінетах і центрах, у відділенні кардіології та кардіохірургії. Дванадцятиканальний електрокардіограф відрізняється розширеним набором функцій - можливість ведення запису даних довше 60 хвилин, комунікація з комп'ютером для управління і швидкого відправлення даних на будь-який комп'ютерний пристрій, безперервний контроль основних показників, звуковий сигнал при відхиленні показників від норми, формування деталізованого звіту.

Як вибрати апарати ЕКГ

Перш ніж купити електрокардіограф в Україні, треба дізнатися, які бувають моделі та чим вони розрізняються. Вартість приладу залежить від виду (портативний або стаціонарний, побутовий або медичний), технічних характеристик і функціонала. Функціональні можливості сучасних моделей з програмним забезпеченням:

  • Контурний аналіз даних і видача попереднього ув'язнення.
  • Опція автоматичного підключення додаткових відведень при виявленні ознак аритмії та інших сердечных патологий. 
  • Опція безперервного моніторингу ЕКГ протягом тривалого часу із збереженням даних в пам'ять пристрою.
  • Опція формування архіву та зберігання результатів обстеження декількох пацієнтів.
  • Можливість дистанційного керування і контролю за допомогою мобільних телефонів і інших пристроїв.

Перед тим, як купити електрокардіограф, треба враховувати призначення, місце установки, інтенсивність експлуатації, що планується, необхідні опції та функції.

Де купити апарати ЕКГ

Компанія "Рад Фарм" робить і поставляє профільним установам в Україні медичне устаткування. У асортименті моделі власного виробництва і прилади, які виготовляються на провідних підприємствах Європи. Переваги для наших покупців - безплатне навчання персоналу, сервісне обслуговування упродовж усього періоду експлуатації. У компанії "Рад Фарм" можна недорого купити апарати ЕКГ високої міри точності і надійності.

Ціна приладу залежить від моделі та технічних характеристик. Пристрої відрізняються розширеним функціоналом, зручністю і простотою використання. У нас можна замовити переносні прилади для будинку, а також електрокардіографи для оснащення кабінетів діагностики. У разі ламання ремонт устаткування виконують кваліфіковані інженери.

Знижка -24%
NEW
 ЕКГ-апарат EKG 1212T
ЕКГ-апарат EKG 1212T

ЕКГ-апарат EKG 1212T з 8-дюймовим сенсорним і кольоровим екраном, багатомовні формати звітів, 12-канальнийЕКГ-апарат, велика єм..

50 600 грн 38 500 грн
Знижка -12%
NEW
 ЕКГ-апарат EKG 6012
ЕКГ-апарат EKG 6012

EKG 6012 7 "TFT сенсорний екран 3,6-канальний апарат ЕКГ з інтерпретацією, технологія цифрової ізоляції і рішення для обробк..

30 800 грн 27 000 грн
NEW
Електрокардіограф BE 300, 3 - канальний (color)
Електрокардіограф BE 300, 3 - канальний (color)

Кольоровий РК дисплей (дозвіл 320 × 240). Одночасне відображенням трьох каналів ЕКГ на екрані приладу. Відображення графічно..

20 650 грн
NEW
Мідас 6/12 - 12-канальний електрокардіограф
Мідас 6/12 - 12-канальний електрокардіограф

Мідас 6/12 - 12-канальний електрокардіограф з вбудованою програмою аналізу та інтерпретації. Великий вбудований дисплей для одноча..

42 300 грн
Знижка -19%
NEW
ЭКГ-аппарат EKG 312T
ЭКГ-аппарат EKG 312T

ЕКГ-апарат EKG 312T з кольоровим і сенсорним екраном з клавіатурою і інтерпретацією, великий обсяг бази даних, технологія ци..

24 200 грн 19 500 грн
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)
0