До порівняння
Обране

Діагностичне медичне обладнання


Діагностичне медичне обладнання - це те, без чого неможливо уявити роботу сучасної клініки, лікарні, оздоровчого закладу.

Апарати ультразвукового діагностики, апарати рентгенологічної діагностики, електрокардіографи, електронні тонометри та термометри, фетальні Допплер, використовувані в акушерстві, вимірювачі рівня глюкози і аналізатори гемоглобіну - всі ці прилади допомагають лікарям швидко, безболісно і, головне, безпечно для пацієнта оцінити стан роботи його органів і систем.

Отримані дані лягають в основу постановки діагнозу і вибору вірної стратегії лікування захворювання. Саме тому при виборі діагностичного медичного обладнання дуже важливо враховувати такі характеристики, як:

  • висока точність одержуваних даних;
  • простий і зрозумілий інтерфейс;
  • надійність і довговічність;
  • зручність транспортування, простота обслуговування.

Саме така діагностична апаратура представлена в каталозі компанії «Рад Фарм». Будучи національним дилером виробників медтехніки зі світовим ім'ям, ми поставляємо їх продукцію в Україну на максимально вигідних умовах.

Основні параметри медичного діагностичного обладнання

Є кілька важливих критеріїв вибору приладів медичної діагностики. Розглянемо основні параметри.

Основні і додаткові опції

Перш ніж купити медичне діагностичне обладнання, важливо визначитися, яка саме апаратура необхідна для конкретного кабінету, позначити її функціонал.

Складна, високотехнологічне медичне обладнання має широкий діапазон налаштувань. Важливо враховувати, якими опціями повинно мати дане медичне обладнання, щоб максимально відповідати потребам конкретної установи, а за які не слід переплачувати.

Наприклад, можливість роботи від акумуляторної батареї важлива для приладів реанімаційного, операційного призначення, а також апаратів, що використовуються мобільними бригадами. Якщо обладнання буде працювати стаціонарно в діагностичному кабінеті клініки, ця опція не є обов'язковою. Відповідно переплачувати за неї немає необхідності.

Безпека

Найважливіша характеристика діагностичного медичного обладнання - безпеку його використання для пацієнтів та медичного персоналу. За цим критерієм вироби діляться на 4 класи:

  • I клас устаткування характеризується низьким ступенем ризику;
  • II-А клас приладів відрізняється ризиком середнього ступеня;
  • апарати II-Б класу приховують підвищений ступінь ризику;
  • у обладнання III класу ступінь ризику висока.

Пропоноване нами діагностичне медичне обладнання - це прилади I-го і II-го класів безпеки, зі зниженим впливом на організм пацієнта і лікаря. Наприклад, сучасні рентген апарати установки сконструйовані таким чином, що час опромінення пацієнта скорочено. Самі апарати впливають точково, забезпечують мінімальне розсіювання небезпечного випромінювання, що знижує ризик опромінення органів, що не підлягають обстеженню.

Складність інтерпретації даних

Сучасне медичне діагностичне обладнання - це найскладніші нові прилади, працювати з якими потрібно вміти. Вони видають цінну інформацію про стан досліджуваних систем організму пацієнта. Однак «прочитати» і правильно інтерпретувати ці дані зможе тільки підготовлений фахівець. Це потрібно враховувати при покупці техніки. Якщо працювати на ній буде нікому, апарат буде стояти без діла.

Сучасне медичне обладнання оснащене програмним забезпеченням, яке виводить на монітор не просто цифри, а відхилення від норми. Також «підсвічуються» патологічні ділянки досліджуваного органу, вказуються можливі діагнози, для яких характерні такі відхилення.

Компанія «Рад Фарм» не тільки спеціалізується на постачанні медичного обладнання, а й вводить його в експлуатацію, проводить інструктаж співробітників медичного закладу, забезпечує сервісне обслуговування. Для наших партнерів з інших регіонів України консультації в робочий час доступні в телефонному режимі.

Купити медичне обладнання в компанії «Рад Фарм»

Ми пропонуємо сучасні сертифіковані апарати діагностики на вигідних умовах. Ціна медичного обладнання у нас найбільш приваблива, завдяки прямій співпраці з виробниками. А ще на кожну покупку поширюється тривала гарантія.

Якщо ви не впевнені в правильності вибору, перш ніж купити основне і допоміжне медичне обладнання для діагностики, краще проконсультуватися з компетентним менеджером компанії «Рад Фарм». Досить вказати, з якою метою, з якою інтенсивністю і в яких умовах буде використовуватися медичне обладнання, і наш співробітник підбере оптимальний варіант техніки для вас. Ви можете замовити консультацію фахівця по телефону на зручне для вас час.

0