До порівняння
Обране

УЗД апарати


УЗД апарати

У сфері діагностики захворювань і післяопераційного контролю, вроджених патологій, різних станів, в тому числі вагітності, внутрішньоутробного розвитку плода ультразвукова діагностика не має альтернативи. Основними перевагами методу є:

 • абсолютна безпека;
 • цінова доступність;
 • відсутність протипоказань;
 • висока інформативність;
 • можливість проводити дослідження внутрішніх органів, систем організму і тканин без проникнення.

У більшості випадків діагностика не вимагає попередньої підготовки і госпіталізації хворого. Важливо ще й те, що апарат ультразвукової діагностики займає небагато місця, легко підключається і нескладний у використанні.

Важливо: Сучасні протоколи медичної діагностики в ряді випадків в обов'язковому порядку вимагають проведення ультразвукового скринінгу. Без результатів цього дослідження постановка діагнозу вважається неможливою.

Обладнання для ультразвукової діагностики необхідно не тільки в умовах великої клініки, а й невеликого медичного кабінету, прийом в якому веде один лікар. Адже без сучасного УЗ сканера просто неможливо ведення успішної практики.

Ціна агрегатів відрізняється, тому, перш ніж купити обладнання, важливо вивчити ринок. Кращі пропозиції можна знайти в офіційних представників виробників. Такою компанією є ТОВ «Рад Фарм». Будучи національним дистриб'ютором медичного обладнання, ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію, супроводжувану необхідними сертифікатами та тривалою гарантією. А прямі поставки дозволяють нам пропонувати весь товар провідних брендів за найбільш привабливою вартістю в Україні.

Як працює ультразвукове обладнання?

Не вдаючись в деталі фізики як науки, варто відзначити, що робота приладів цього виду побудована на здібностях ультразвукових хвиль. Невидиме випромінювання проходить через тканини. Відбиваючись, хвилі повертаються у вигляді імпульсів, які, в свою чергу, складаються в зображення на моніторі комп'ютера.

Сучасний ультразвуковий апарат оснащений безліччю корисних опцій. Завдяки набору датчиків можна збільшувати зображення, проводити діагностику людям і домашнім тваринам. Також апарат ультразвукової діагностики може бути доповнений функцією передачі даних через інтернет або мобільний зв'язок на віддалений пристрій.

Нові або б/у УЗД апарати?

Сучасний ринок медичного обладнання пропонує нові та бувші у використанні апарати. Обладнання б/у коштує дешевше. Його продають великі клініки при модернізації та переоснащенні. Однак і термін експлуатації таких пристроїв набагато менше, адже частина ресурсу вони вже розтратили. Гарантію на працездатність такої техніки не дасть ні виробник, ні попередній власник. А покупець ніколи не зможе передбачити, коли саме обладнання вийде з ладу. Крім того, використані прилади застарівають функціонально. У нових моделях завжди присутні оновлене програмне забезпечення, додаткові функції і системи захисту.

Саме тому набагато вигідніша і безпечніша покупка нового апарату. А щоб придбати його недорого, потрібно звернутися в спеціалізовану компанію, яка постачає УЗ апарати в Україну безпосередньо від іноземних виробників, представляючи їх інтереси.

Як обрати УЗД апарат?

Обирати модель медичного ультразвукового обладнання діагностики слід, виходячи з ряду факторів. До них відносяться цілі і умови використання, розміри приміщення, де техніка буде встановлена, передбачувана частота застосування. Наприклад:

 • Для оснащення машини швидкої допомоги або пересувного медичного пункту кращим чином підійде портативний УЗД апарат. Такий електронно-технічний виріб здатний забезпечити швидку і точну діагностику в польових умовах.
 • Для експертної діагностики краще підходять стаціонарні моделі. Вони працюють в різних режимах, в тому числі з контрастними речовинами, мають кілька різних датчиків.
 • Апарати відрізняються параметрами зображення (монохромний, кольоровий сканер).
 • Ветеринарні УЗ сканери в базових налаштуваннях запрограмовані з урахуванням анатомічних особливостей тварин.

Перш ніж замовити ту чи іншу модель, потрібно обов'язково вивчити характеристики техніки. В каталозі ТОВ «Рад Фарм» кожен артикул доповнений фото і технічним описом. Умови поставки та оплати ви можете уточнити по телефону. Сертифікати та гарантійний талон надаються покупцю з повним пакетом документів.

Важливо: Компанія «Рад Фарм» проводить навчання медичних фахівців по роботі з ультразвуковим устаткуванням. Співпрацюючи з нами, ви можете не тільки вигідно купити УЗД апарат, але і розраховувати на професійну підготовку персоналу на найвигідніших умовах.

NEW
Інноваційна ультразвукова портативна діагностична система (УЗД) Vinno 5
Інноваційна ультразвукова портативна діагностична система (УЗД) Vinno 5

Система ультразвукової діагностики VINNO 5 Дана модель пристрою представлена в нашому виставковому залі. Компанія «Рад..

700 000 грн
NEW
Портативний багатоцільовий ультразвуковий сканер екпертного класу (УЗД) Vinno 6
Портативний багатоцільовий ультразвуковий сканер екпертного класу (УЗД) Vinno 6

Система ультразвукової діагностики VINNO 6 Система ультразвукова діагностична VINNO 6 Мініатюрний сканер цифровий, мобільний..

850 000 грн
NEW
Універсальна стаціонарна ультразвукова система (УЗД) Vinno E10
Універсальна стаціонарна ультразвукова система (УЗД) Vinno E10

Система ультразвукової діагностики VINNO E10 Дана модель апарату представлена ​​в нашому виставковому залі. Компанія "Р..

750 000 грн
NEW
Універсальна стаціонарна ультразвукова система (УЗД) експертного класу Vinno G 80
Універсальна стаціонарна ультразвукова система (УЗД) експертного класу Vinno G 80

Система ультразвукової діагностики VINNO G80 Дана модель апарату представлена в нашому виставковому залі. Компанія "Рад..

2 050 000 грн
NEW
Універсальна стаціонарна ультразвукова система (УЗД) експертного класу Vinno Е30
Універсальна стаціонарна ультразвукова система (УЗД) експертного класу Vinno Е30

Система ультразвукової діагностики VINNO E30 Універсальна ультразвукова стаціонарна система Vinno E30 поєднує в собі постійну я..

1 150 000 грн
NEW
Універсальна стаціонарна преміум класу система (УЗД) Vinno G55
Універсальна стаціонарна преміум класу система (УЗД) Vinno G55

Система ультразвукової діагностики VINNO G55 Революційна платформа RF усуває необхідність в попередньої апаратної обробці і дем..

1 350 000 грн
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)
0