До порівняння
Обране
Головна
Повідомлення успішно відправлено!

Сервісне обслуговування

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на професійне вирішення будь-яких технічних проблем. Експерти нашого сервісного центру оперативно проведуть діагностику обладнання, визначать точну причину поломки і підберуть оптимальний варіант усунення несправності. Обслуговування та ремонт медичного обладнання здійснюють інженери високої кваліфікації (є відповідні сертифікати).
 
Фахівці нашого сервісного центру регулярно відвідують вітчизняні та зарубіжні семінари, підвищують свою кваліфікацію на курсах. Їм добре знайомі всі особливості ремонту та обслуговування автоматичних гематологічних аналізаторів, біохімічних аналізаторів, сечових аналізаторів та іншого лабораторного обладнання.
 

Крім ремонту лабораторного устаткування в перелік послуг, що надаються нашою компанією входить:

Інструктаж співробітників персоналу медичних установ;
Введення лабораторного обладнання в експлуатацію;
Сервісне обслуговування лабораторного обладнання;
Телефонні консультації.

Наш сервісний центр забезпечує професійну технічну підтримку придбаного у нас і стороннього обладнання імпортних брендів. Роботи проводяться в майстерні або на місці експлуатації приладів.

Якщо у вас вийшло з ладу лабораторне обладнання або потрібно сервісне обслуговування придбаних у нас приладів. Ми докладемо всіх зусиль, щоб вирішити ваші проблеми в оптимальні терміни.

Ви можете зателефонувати нашому інженер з експлуатації та ремонту Бондаренко Сергію за одним з номерів телефону (067) 747-6793, (066) 142-1378 або опишіть Вашу прблему та наш фахівець зателефонує Вам з готовим рішенням.

Заявка на ремонт
Доставка по Україні: Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Полтава, Черкаси, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста України.
0