До порівняння
Обране
Головна
Повідомлення успішно відправлено!

Оплата і доставка

Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:
Готівкою при отриманні товару
Оплата готівкою при самовивозі з офісу.

Оплата готівкою в момент доставки замовлення, при доставці Новою Поштою до дверей або ж у відділенні. Покупець передає гроші кур'єру і отримує замовлений товар і пакет документів (накладну, (документи, які підтверджують покупку), гарантійний талон, інструкцію, сертифікати якості).


Безготівкова оплата
За замовленням клієнта, співробітник інтернет-магазину оформляє рахунок-фактуру і відправляє її покупцеві за допомогою електронної пошти або месенджерів. На підставі рахунку-фактури покупець здійснює оплату за реквізитами, вказаними в рахунку-фактурі через банківську установу на протязі 3-х робочих днів з дати виставлення рахунку.
Після надходження грошей на рахунок інтернет-магазина, з покупцем зв'язується співробітник інтернет-магазина і погоджує зручний час і адресу доставки. Кур'єр доставляє оплачений товар і всі необхідні супровідні документи за адресою, вказаною покупцем.


Оплата картою
Ви можете оплатити замовлення банківською картою на карту Приватбанку за реквізитами, які ми вам надішлемо за допомогою електронної пошти або месенджерів.
Доставляємо власним автотранспортом або новою поштою.
Доставка за наш рахунок при сумі замовлення от 2000 грн!


Умови повернення
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню). Відповідно до Переліку, вироби медичного застосування належної якості обміну та поверненню не підлягають.

Доставка по Україні: Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Полтава, Черкаси, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста України.
0