До порівняння
Обране

Устаткування для лабораторії


Медичне обладнання для лабораторії - обов'язковий атрибут сучасного клініко-діагностичного центру, де однією з послуг є виконання безлічі аналізів і тестів. І від якості приладів досліджень, від уміння лаборантів працювати з ними, безпосередньо залежить точність подальшої діагностики і, відповідно, адекватність стратегії лікування.

Саме тому керівництво кожного медичного закладу має з особливою увагою ставитися до вибору медичної техніки для лабораторій. Компанія «Рад Фарм» пропонує всім зацікавленим особам звернути увагу на каталог, в якому зібрано найкраще медичне обладнання для лабораторій від провідних світових виробників.

Пряма співпраця з відомими в професійному середовищі брендами дозволяє нам пропонувати, а нашим партнерам в Україні замовити сучасне лабораторне обладнання на найвигідніших умовах. Пройдіться по категоріям каталогу, щоб переконатися в цьому особисто. У нас ціна на всю продукцію набагато нижче, ніж на сайтах конкурентів.

Устаткування для медлабораторії: види

Бактерицидні рециркулятори, аналізатори, центрифуги, мікроскопи, спектрофотометри, ваги, фільтри, обладнання для дослідження крові, допоміжні апарати. А ще датчики, дозатори, термометри - ці вироби допомагають фахівцям-лаборантів проводити необхідні дослідження.

Все лабораторне медичне обладнання можна класифікувати на такі види:

 • Вимірювальне обладнання для лабораторної діагностики використовується при оцінці фізичних параметрів випробовуваного зразка. Це поляризатори, ваги, спектрометри і рефрактометри.
 • Аналітичні прилади потрібні для дослідження складу зразків.
 • А випробувальне лабораторне обладнання використовується для проведення різних маніпуляцій з досліджуваними матеріалами. У більшості, це роботизовані пристрої, які працюють практично без участі лаборанта. Фахівцю потрібно тільки завантажити зразок і дати приладу команду «старт».
 • Спеціальні апарати і прилади для клінічної лабораторії - це пристрої для проведення спеціальних завдань. Наприклад, створення стерильних умов, вимірювань підвищеної точності, проведення нетипових досліджень.
 • Загальнолабораторні агрегати потрібні для підготовчих і проміжних маніпуляцій із зразками, матеріалами та реагентами. Ці прилади забезпечують процеси змішування, дозування, подрібнення та ін.

Найбільш часто в арсеналі невеликих клінік і медичних кабінетів є обладнання для лабораторії аналізів крові, вимірювальні і загально лабораторні прилади. Ну а великі діагностичні центри намагаються купити складні вузькоспеціалізовані аналітичні та випробувальні апарати, що допомагає їм істотно розширити спектр пропонованих послуг. Використання високоточних автоматичних апаратів виключає помилки при дослідженні зразків рідин і тканин.

У каталозі «Рад Фарм» представлені високотехнічні вироби різних видів і категорій. Ми будемо раді допомогти вам оснастити лабораторію найкращими, функціональними та потрібними для конкретних потреб.

Купити лабораторне обладнання в «Рад Фарм»

Часто при відкритті або модернізації лабораторії медичної установи має намір замовити розширену номенклатуру для лабораторних досліджень. І зрозуміло, що відповідальний менеджер компанії шукає, де купити спеціалізований інструментарій недорого. Наполегливо не рекомендуємо вам довіряти сумнівним постачальникам, які пропонують вживане або несертифіковане устаткування за цінами, нижче ринкової вартості. Адже від якості приладів залежить точність вимірювань.

А якщо ви не хочете переплачувати, замовте оснащення лабораторії «під ключ»:

 • зв'яжіться з нашим менеджером і вкажіть специфіку вашої лабораторії;
 • сформуйте перелік необхідних для роботи агрегатів;
 • наші фахівці підберуть відповідні позиції і сформують комерційну пропозицію;
 • після коригування списку ми організуємо доставку обладнання за адресою використання;
 • фахівці сервісного центру забезпечать встановлення техніки, її налаштування та інструктаж персоналу (при необхідності).

Ми зібрали в свій каталог найбільш повний асортимент приладів для лабораторій, пристроїв для вирішення специфічних завдань. Тому з високою впевненістю можемо задовольнити всі ваші професійні потреби.

Переваги покупки устаткування для лабораторії в «Рад Фарм»

 • Великий асортимент.
 • Все обладнання сертифіковане.
 • Прямі поставки від виробників.
 • Конкурентна ціна.
 • Консультаційна підтримка.
 • Власний сервісний центр.
 • Швидке забезпечення замовлень.

Якщо у вас залишилися питання, уточніть деталі у нашого менеджера по телефону.

0