До порівняння
Обране

Монітори пацієнта


Монітори пацієнта

Монітори пацієнта призначені для спостереження за вітальними (життєво важливими) функціями в режимі реального часу. Сучасні прилади стежать за показниками в автоматичному режимі і своєчасно сповіщають медичний персонал про відхилення від заданих значень. Система оповіщення працює за принципом звукового сигналу, підключається до модуля медичної сигналізації.

Рівень інтенсивності і характер сигналу розрізняються залежно від ступеня загрози для життя хворого. У компанії «Рад Фарм» можна купити монітори пацієнта для оснащення палат інтенсивної терапії, відділень реанімації та анестезіології. Динамічне спостереження за вітальними функціями хворого дозволяє своєчасно реагувати на зміни показників і надавати медичну допомогу.

Апарат складається з монітора і вимірювальних модулів з датчиками, які підключаються до тіла пацієнта. Система датчиків забезпечує збір інформації, вимірювальні модулі інтерпретують результати. Монітор служить для виведення отриманої інформації. Діагональ монітора варіюється у різних моделей, в середньому дорівнює 12-15 дюймів. Від діагоналі екрану залежить обсяг виведеної інформації та розмір візуальних показників.

Види і характеристики монітора пацієнта

Моніторинг в режимі реального часу попереджає лікаря про можливі ускладнення і погіршенні стану хворого. Залежно від особливостей конструкції виділяють апарати, що працюють на рідких кристалах і на електронно-променевих трубках. Рідкокристалічні моделі поєднують в собі функції електрокардіографа, пульсоксиметри, капнометра і іншого діагностичного обладнання. Сучасні пристрої відрізняються поліпшеними технічними характеристиками:

  • Компактні розміри.
  • Економне споживання електроенергії.
  • Висока роздільна здатність екрану.
  • Хороша видимість даних.

Залежно від призначення виділяють анестезіологічні, реанімаційні та фетальні моделі. У першому випадку за станом пацієнта спостерігають після перенесеного наркозу або під час підготовки до операції. Анестезіологічні моделі показують концентрацію анестетика в крові, виконують інвазивний і неінвазивний вимір показників артеріального тиску.

Прилади, які використовують у відділеннях реанімації, щоб стежити за життєво-важливими функціями тяжкохворих людей, додатково показують характер гемодинаміки і параметри вентиляції легенів, якщо хворий підключений до апарату ШВЛ. Фетальні монітори використовують для аналізу стану вагітної жінки та плода. Дані, які отримують за допомогою монітора пацієнта:

  • Показники артеріального тиску.
  • Відомості про роботу серця в форматі кардіограми (сила і ритм серцевих скорочень, обсяг серцевого викиду, ступінь кровопостачання серцевого м'яза).
  • Ступінь оксигенації (насичення киснем) крові.
  • Рівень насичення крові вуглекислим газом.
  • Характеристики роботи дихальної системи (частота, ритм, характер дихальних рухів).
  • Температура тіла.

Фетальні моделі додатково показують інтенсивність скорочення м'язів матки, характер руху плода, значення внутриматочного тиску. Модуль управління приладу призначений для вибору потрібних налаштувань і параметрів. У деяких пристроях передбачена опція приховування непотрібної на поточний момент інформації. Доступний вибір режиму великих графічних даних - зображення цифр, графіків та інших візуальних форм.

У ряді моделей передбачена опція об'єднання відомостей, отриманих від різних пацієнтів в єдину базу для подальшої статистичної обробки та наукових досліджень. Можливість інтеграції приладу з комп'ютерною технікою дозволяє фіксувати і обробляти дані, отримані за певний період часу. Завдяки можливості підключення до принтера, отримані відомості доступні в роздрукованому вигляді.

Купити монітори пацієнта в компанії «Рад Фарм»

Компанія «Рад Фарм» спеціалізується на виробництві та постачанні медичного обладнання профільним установам в Україні. Постачає медичну техніку та меблі власного виготовлення і провідних європейських марок. Пропонує недорого купити нові монітори пацієнта. Ціна приладів залежить від моделі, доступного функціоналу, виробника. Прилади розрізняються чутливістю модуля збору інформації, ступенем точності даних, діапазоном вимірювань.

У нас можна замовити модель для оснащення пологових будинків і профільних центрів - фетальний монітор, який показує дані про вітальних функціях матері і плоду в період вагітності і в ході пологів. Переваги для наших покупців - консультації експертів, безкоштовне навчання операторів обладнання, сервісне обслуговування на протязі всього періоду експлуатації медичної техніки. У разі поломки досвідчені інженери сервісного центру виконають ремонт приладу.

NEW
 Монітор пацієнта M-8000E
Монітор пацієнта M-8000E

ЕКГ: Режим відведень 5 відведень (R, L, F, N, C або RA, LA, LL, RL, V) Вибір відведення I, II, III, avR, avL, avF, V, Форма хвилі ..

29 070 грн
NEW
 Монітор пацієнта M-8000S
Монітор пацієнта M-8000S

Монітор пацієнта M-8000S Сенсорний екран, кольоровий TFT-екран 5,0 дюймів, простий в експлуатації, швидке і точне вимірювання дани..

35 055 грн
NEW
 Монітор пацієнта M-9000E
Монітор пацієнта M-9000E

15-дюймовий кольоровий TFT-дисплей з високою роздільною здатністю 12 каналів каналу 9 параметрів: ЕКГ, респ, НІАД, SpO2, TEMP, ..

35 055 грн
NEW
 Монітор пацієнта M-9000E Touch
Монітор пацієнта M-9000E Touch

Кольоровий TFT-дисплей з високою роздільною здатністю з діагоналлю 15 дюймів і максимум 13 сигналів. Сенсорний екран забезпечує ін..

54 720 грн
NEW
 Монітор пацієнта X12
Монітор пацієнта X12

Головний блок: 12,1-дюймовий екран, конструкція з безвентиляторних охолодженням ЕКГ (3/5-відводів), ЧД, НІАД, SpO2 (Edan), темп. ..

65 000 грн
NEW
Фетальний монітор пацієнта MD 901F
Фетальний монітор пацієнта MD 901F

Легкий зовнішній вигляд, верхня частина горизонтальна, а стіни можна піднімати. Кольоровий РК-дисплей з діагоналлю 12,1 дюйма, ..

65 835 грн
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)
0