До порівняння
Обране

Універсальна стаціонарна ультразвукова система (УЗД) експертного класу Vinno G 80

Код товару: 1268

NEW
Універсальна стаціонарна ультразвукова система (УЗД) експертного класу Vinno G 80
В наявності
2 050 000 грн
Оплата
Готівкова, безготівкова, VISA / Mastercard
Ми пропонуємо:
 • Гарантію 12-24 місяці
 • Гарантійне безкоштовне сервісне обслуговування і післягарантійне
 • Установку обладнання та навчання персоналу за рахунок компанії
 • Повний супровід клієнта (консультація по телефону навіть після установки)
 • Відвідування виставкового залу
 • Продаж в лізинг
 • Проведення конференцій та заходів
 • Швидке реагування на запит
Доставка
Доставляємо власним автотранспортом або новою поштою.
Безкоштовна доставка від 2000 грн
Опис

Система ультразвукової діагностики VINNO G80

Дана модель апарату представлена в нашому виставковому залі.

Компанія "Рад Фарм" з радістю запрошує Вас відвідати наш затишний офіс-SHOWROOM за адресою: м Дніпро, вулиця Миколи Руденка, 53. (див. фото.)

 

Багатоцільовий ультразвуковий сканер Vinno G80 експертного класу з можливостями обстеження в режимах КДК і енергетичного Допплера, імпульсно-хвильового і постійно-хвильового, тканинного Допплера, еластографії, режиму 3D / 4D з можливістю Live HD.

Ультразвуковий апарат експертного класу Vinno G80 може застосовуватися в: кардіологічних, абдомінальних, акушерських та гінекологічних, урологічних, травматологічних та ортопедичних, педіатричних та неонатологічних, ендокринологія і неврологія, транскраніальних, а також в ангіологічніх і інтраопераційних дослідженнях.

Завдяки своїм професійно продуманим функціям ультразвукова система Vinno G80 одночасно надійна і проста в роботі, сучасна та інноваційна. Технології візуалізацій експертного класу нового покоління, широкий вибір датчиків і спеціалізованих опцій, відмінне сприйняття Допплера, неймовірний дизайн і надзвичайний Live3D / 4D - це дійсно Vinno G80. Безумовно, Vinno G80 стане Вашим вірним помічником і кращим другом в ультразвукових дослідженнях.

Сучасний дизайн - 21,5 дюймовий монітор, 13,3 дюймова сенсорна панель, plug & play коннектор для датчиків, регулювання контрольних налаштувань і Допплера, повноцінна візуалізація В, М, PW / CW-режимів. Все дуже зручно і максимально ефективно. Vinno піклується про Вас.

Сучасні технології:

 • Унікальна Rf-платформа з технологією 24-х бітної обробки даних без втрати інформації, гарантує Вам більш чітке зображення, дозвіл і контрастність. Детальна візуалізація дрібніших структур. Ця унікальна платформа здатна обробляти кілька потоків даних одночасно.
 • Технологія широкої візуалізації (Xcen technology) - дає Вам можливість збільшити кут огляду не тільки на лінійному датчику (віртуальний конвекс), але і збільшує кут візуалізації на конвексних і внутрішньопорожнинної датчик.
 • Технологія Pure Wave Probe Technology покращує проникаючу здатність і чутливість кольорового Допплера, а технологія TView покращує візуалізацію ближнього поля візуалізації.
 • Live 3D / 4D завдяки унікальній RF-платформі і сучасним технологіям Vinno, 3D / 4D зображення вийшло зовсім на новий рівень. Сучасні об'ємні датчики, діапазон кольорів фарбування, регулювання зони світла, технологія захоплення і обробки зображення дозволяють отримати максимально інформативне і реалістичне зображення.
 • Continuous wave Doppler (CWD) - постійно-хвильової Допплер застосовується для кількісної оцінки кровотоку в судинах c високошвидкісними потоками. У ехокардіографії за допомогою постійно-хвильового Допплера можна провести розрахунки тиску в порожнинах серця і магістральних судинах в ту чи іншу фазу серцевого циклу, розрахувати ступінь значущості стенозу і т.д. Основним рівнянням CW є рівняння Бернуллі, дозволяє розрахувати різницю тиску або градієнт тиску. За допомогою рівняння можна виміряти різницю тиску між камерами в нормі і при наявності патологічного, високошвидкісного кровотоку.
 • Технологія передачі зображення BlueTooth і E-mail - надсилайте збережені зображення і кінопетлі швидко і зручно завдяки модулю BlueTooth і E-mail прямо з Вашого Vinno G80. Все що Вам потрібно, тільки під'єднати смартфон або планшет за допомогою BlueTooth або ввести адресу і натиснути кнопку "Send to Bluetooth" або "Send to e-mail" і Ваш розумний апарат все зробить сам. Продемонструйте новий сучасний підхід для Ваших клієнтів.
 • Автоматична настройка режимів і Допплер - інтелектуальна оптимізація в один дотик. Не потрібно витрачати час на налаштування системи під час досліджень, апарат все зробить за Вас. Налаштування TGC, посилення в B-режимі і Допплера, динамічного діапазону, базових ліній і швидкостей, все це стало простіше, ніж коли-небудь.

Назва

Вартість,

грн.

Інноваційна система ультразвукова діагностична експертного класу Vinno G 80 в комплекті з:

21,5 "LCD монітор з подвижник штативом, 13" сенсорна панель управління (з можливістю перегляду зображення, Smart 3D навігація);

5 портів для датчиків, підігрів гелю, автоматизована панель управління.

Програмне забезпечення:

енергетичний, кольоровий, імпульсно-хвильової і постійно-хвильової доплер, повноекранний режим;

Автоматична оптимізація зображення;

Модуль 3D / 4D з пакетом інструментами (Free View, Live 3D / 4D, Mcut, Magic Cut, AutoNT);

Tview: режим трапеції;

Vtissue: тканинні гармоніка;

VFusion: просторова компаудінг;

VSpeckle: зменшення артефактів;

UPS джерело безперебійного живлення, Медичний термопринтер.

 

Vinno G80 + конвексний датчик + лінійний датчик

2 050 000,00

Vinno G80 + конвексний датчик + лінійний датчик + ендокавітальний датчик

2 200 000,00

Vinno G80 + конвексний датчик + лінійний датчик + секторний датчик

2 330 000,00

Vinno G80 + конвексний датчик + лінійний датчик + секторний датчик + ендокавітальний датчик

2 480 000,00

Vinno G80 + конвексний датчик + лінійний датчик + секторний датчик + ендокавітальний датчик + 3D / 4D конвексний об'ємний датчик

3 000 000,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФОТО ЗНІМКІВ:

               

 

Відео-огляд Універсальна стаціонарна ультразвукова система (УЗД) експертного класу Vinno G 80
Відгуки та питання про товар 0
Доставка по Україні: Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Полтава, Черкаси, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста України.
0