До порівняння
Обране

Лабораторні аналізатори крові


Лабораторні аналізатори крові

Аналізатори крові - прилади, які використовуються в лабораторіях медичних установ для визначення характеристик фізіологічної рідини, її якісних і кількісних показників. Устаткування необхідно для проведення загальноклінічних і гематологічних лабораторних досліджень, для виконання аналізів імуноферментного і біохімічного профілю.

Медичні аналізатори крові - точні прилади, які допомагають виявляти показники фізіологічної рідини з високим ступенем достовірності і аналітичної надійності. Використання спеціалізованого обладнання зводить до мінімуму ймовірність лікарських помилок в ході діагностичного обстеження пацієнтів. Гематологічний аналізатор дає точні результати в короткі терміни, що дозволяє скорочувати кількість помилок і одночасно прискорювати процес отримання результатів.

Принцип роботи

Медичне обладнання для аналізів крові функціонує за принципом проточної цитометрії. Проба фізіологічної рідини розбавляється фізіологічним розчином, поміщається в камеру приладу. Камера з'єднана з пластиковим капіляром. Отвір, призначений для пропускання крові, володіє певним калібром. Зовні і всередині отвору розташовуються платинові електроди, які реагують на частки, що проходять крізь капіляр. Мембрана клітинних елементів з високим опором не є електричним провідником в достатній мірі. Для цього пробу розбавляють фізіологічним розчином, який має властивості провідника.

Клітинні елементи, перебуваючи в підвішеному розчині, проходять крізь капілярний отвір, що призводить до підвищення опору між електродами. В умовах постійного струму підвищення опору супроводжується збільшенням показників напруги. Амплітудні значення імпульсів складають десяті частки мікровольта. Ці значення пропорційні обсягу клітини. Підсилювачі запобігають зміні імпульсу. Імпульси напруги проходять через конденсатор на виході приладу з інтервалом 50 мс - це час проходження одного кров'яного елемента крізь капілярний отвір. Вбудований мікропроцесор обробляє результати.

Підрахунок клітин в апараті ведеться за принципом Культера. Метод заснований на зміні опору в електричному ланцюзі у міру проходження частинок, кількість яких потрібно визначити. Амплітуди утворюють імпульси пропорційні розмірам кров'яних клітин. Кількість імпульсів пропорційна числу клітин. Результати досліджень доступні в електронному вигляді і в формі роздрукованого документа. З даними в електронному вигляді зручно працювати - виконувати подальшу обробку і розрахунки. Швидкість роботи різних моделей різниться. На швидкість впливає метод досліджень і порядок підготовки проб.

Які параметри визначає прилад

Сучасні моделі здатні оцінювати стан фізіологічної рідини по 26 параметрам. Основні показники, які визначаються за допомогою аналізатора крові:

  • Кількість клітинних елементів, в тому числі еритроцитів, тромбоцитів, лейкоцитів.
  • Процентне співвідношення лейкоцитів різного типу.
  • Показники гетерогенності (різнорідності) клітинних елементів одного типу.
  • Обсяг клітинних елементів.
  • Ступінь зрілості ретикулоцитів (молоді еритроцити).
  • Концентрація гемоглобіну.

Пристрій призначений для проведення досліджень різного виду. З його допомогою роблять біохімічний і загальний аналіз крові. Для роботи з приладом знадобиться гематологічний набір для визначення загального аналізу крові.

Види аналізаторів крові

Виробники випускають різні види аналізаторів крові. Вибір відповідної моделі здійснюється з урахуванням інтенсивності використання (продуктивності апарату), необхідних критеріїв аналізу, ступеня точності дослідження і диференціації клітинних елементів. Лабораторні дослідження можуть проводитися за допомогою портативних моделей, що актуально для мобільних медичних бригад.

За рівнем автоматизації процесу дослідження розрізняють напівавтоматичні і автоматичні моделі. Для роботи з напівавтоматичними приладами потрібна попередня підготовка проб. Автоматичні апарати для аналізу крові призначені для виконання досліджень з мінімальною участю оператора. Швидкість отримання результату збільшується за рахунок відсутності необхідності підготовки проб.

Купити аналізатори крові в компанії «Рад Фарм»

Компанія «Рад Фарм» виробляє і постачає профільним установам в Україні медичне обладнання власного виготовлення і провідних виробників Європи. Переваги для наших покупців - безкоштовне навчання персоналу, сервісне обслуговування протягом всього періоду експлуатації. У компанії «Рад Фарм» можна купити нові лабораторні аналізатори високого ступеня точності і надійності.

Ціна приладу залежить від моделі і технічних характеристик. Пристрої відрізняються розширеним функціоналом (велике число доступних параметрів оцінки досліджуваного матеріалу), зручністю і простотою використання. У нас можна замовити допоміжне (медичне) обладнання, призначене для виконання аналізу крові. У разі поломки ремонт обладнання виконають кваліфіковані інженери.

Гематологічний аналізатор MC-5600

MC-5600 Технічні характеристики гематологічного аналізатора Параметри Постійні параметри:..

500 000 грн
NEW
 Автоматичний біохімічний аналізатор Biochem FC-120
Автоматичний біохімічний аналізатор Biochem FC-120

Biochem FC 120 - автоматичний біохімічний аналізатор продуктивністю 100 вимірювань на годину. Biochem FC 120 повністю автоматиз..

395 000 грн
NEW
Автоматичний біохімічний аналізатор Zybio EXC 200
Автоматичний біохімічний аналізатор Zybio EXC 200

Операційна система, інтегрована з аналізатором, економить більше місця для малих і середніх лабораторій. Сенсорний екран, кольоров..

380 000 грн
NEW
Аналізатор сечі LabAnalyt 180
Аналізатор сечі LabAnalyt 180

Аналізатор сечі LabAnalyt 50 - це напівавтоматичний прилад, який призначений для проведення загального аналізу сечі. В основі робо..

23 800 грн
NEW
Аналізатор сечі LabAnalyt 50
Аналізатор сечі LabAnalyt 50

Аналізатор сечі LabAnalyt 50 - це напівавтоматичний прилад, який призначений для проведення загального аналізу сечі. В основі робо..

18 500 грн
NEW
Біохімічний напівавтоматичний аналізатор BA-88A
Біохімічний напівавтоматичний аналізатор BA-88A

BA-88A - это современный биохимический анализатор полуавтомат, доказавший свою эффективность и надежность в тысячах лабораторий по..

105 000 грн
NEW
Гематологічний аналізатор MC-3200
Гематологічний аналізатор MC-3200

MC-3200 Технічні характеристики гематологічного аналізатора Параметри WBC, LYM#, MON#, GR..

120 000 грн
Знижка -35%
NEW
Гематологічний аналізатор MC-3600
Гематологічний аналізатор MC-3600

ГЕМАТОЛОГІЧНИЙ АНАЛІЗАТОР MC-3600 3-компонентний гематологічний аналізатор МС-3600 призначений для скринінгового визначення пар..

222 000 грн 144 000 грн
NEW
Гематологічний аналізатор MC-5300
Гематологічний аналізатор MC-5300

MC-5300 Технічні характеристики гематологічного аналізатора Параметри Постійні параметри:..

400 000 грн
NEW
Дистиллятор води DE-20
Дистиллятор води DE-20

Дистиллятор медичний DE-20 складається з випарного котла, конденсатора з вбудованим сепаратором і електричного блоку управління. Р..

23 040 грн
NEW
Система виділення нуклеїнових кислот ZYBIO EXM3000
Система виділення нуклеїнових кислот ZYBIO EXM3000

Система ізоляції використовує магніт в експериментальній кабіні для переміщення магнітних гранул, адсорбованих нуклеїнової кислото..

486 000 грн
Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)
0