До порівняння
Обране

Апарат для підтяжки шкіри SMASFOCUS III

Код товару: 1401

NEW
Апарат для підтяжки шкіри SMASFOCUS III
Закінчується
156 932 грн
Оплата
Готівкова, безготівкова, VISA / Mastercard
Ми пропонуємо:
  • Гарантію 12-24 місяці
  • Гарантійне безкоштовне сервісне обслуговування і післягарантійне
  • Установку обладнання та навчання персоналу за рахунок компанії
  • Повний супровід клієнта (консультація по телефону навіть після установки)
  • Відвідування виставкового залу
  • Продаж в лізинг
  • Проведення конференцій та заходів
  • Швидке реагування на запит
Доставка
Доставляємо власним автотранспортом або новою поштою.
Безкоштовна доставка від 2000 грн
Опис

Область застосування апарату:
Зменшення зморшок; Підтяжка в'ялої шкіри на шиї; Лікування шиї індички; Підтяжка щік, брів та повік; Поліпшення чіткості лінії щелепи; Підтяжка декольте; Розгладжування шкіри; Контур тіла.

Опис:
Система HIFU поєднує можливості ультразвукової візуалізації з можливостями ультразвукової терапії. Функція візуалізації дозволяє користувачеві візуалізувати шкіру і підшкірні області, що цікавлять, перед лікуванням. Це також дозволяє користувачеві забезпечити належний контакт зі шкірою, щоб доставляти енергію на бажані глибини. Функція терапії спрямовує акустичні хвилі до зони лікування. Ця акустична енергія нагріває тканини внаслідок втрат тертя при поглинанні енергії, створюючи дискретні точки коагуляції.

Принцип HIFU апарату:
Ультразвукове фокусування досягає шару SMAS завдяки спеціальному високоенергетичному сфокусованому ультразвуку, покращує підвіску SMAS, всебічно вирішує проблеми провисання обличчя та розслаблення. Він точно позиціонує ультразвукову силу на SMAS 4,5 мм під шкірою, забезпечуючи найкращий ефект формування, розтягування та ущільнення для зростання та розтягування м'язів; впливає на колагеновий шар на 3 мм під шкірою, роблячи колаген реструктурованим та новонародженим, вирішуючи проблеми старіння шляхом відновлення пружності, відбілювання шкіри, видалення зморшок та скорочення пір. Немає потреби турбуватися про пошкодження шкіри, тому що сила поширюється на епідерміс. Крім того, він має функції швидкого витягування, зустрічного ущільнення та швидкого розгладження зморшок.

Технологічні переваги:
1. МАКСИМАЛЬНА зона обробки для однієї стрільби (обличчя та шия): довжина 25 мм * ширина 1 мм-10 мм * глибина 1,5 мм 3,0 мм та 4,5 мм; МАКСИМАЛЬНА зона обробки на одну стрілянину (корпус): довжина 25мм * ширина 1мм-20мм * глибина 6,0 мм 8,0 мм 10,0 мм 13 мм 16 мм. Користувач може настроїти параметр відповідно до ваших вимог. Ширина однієї стрілянини більша, ніж у інших, тому це не тільки скоротить багато часу для роботи HIFU-машини на одній особі чи шиї чи тілі, але також зробить енергетичні точки шкіри більш рівномірними та покращить лікувальний ефект.
2. Він приймає найпередовіші високі технології, точно працюючи на різних глибинах шкіри відповідно до стану шкіри обличчя, оснащеного трьома головками. Сила злегка перетинає шкіру під час лікування, і немає жодних травм. Тим часом, глибина обробки голови працює на шкірі відповідно до заданого значення, забезпечуючи клієнту безболісність та комфорт.
3. Він надає теплову дію на шкірний колаген та колагенові волокна, а також надає теплову дію на жировий шар та SMAS, чий лікувальний ефект більший, ніж у Thermage.
4. Він простий та зручний в експлуатації та не вимагає витратних матеріалів, що значно заощаджує вартість лікування.
5. Підтягуючий та формуючий ефект очевидний після лікування. Він може зберігатися щонайменше через 18-24 місяці після однієї процедури та викликати негативний ріст віку шкіри один раз на рік.
6. На нормальне життя та роботу ніхто не вплине, якщо ви помирилися після лікування.

Технічні характеристики:
Потужність 800 Вт
Частота 4 МГц
Ширина 1-10 мм, регульована
Довжина 5 – 25 мм, регульована
Вихідна потужність 0,2 - 2 Дж/см2
Картридж стріляв 20000 рядків
Картриджі 1,5 мм, 3,0 мм, 4,5 мм, 8,0 мм (стандарт)
6,0 мм, 10,0 мм, 13,0 мм, 16,0 мм (опціонально)
Вага нетто: 25 кг
Розмір 400*350*1060 мм
Напруга змінного струму 100-240 В 50/60 Г

Відгуки та питання про товар 0
Доставка по Україні: Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Полтава, Черкаси, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста України.
0