До порівняння
Обране

Новини

Скоро у продажі

Доброго дня, колеги!Поспішаємо Вас порадувати, що компанія Рад Фарм оголошує про старт попереднього замовлення на холодильники (рефрижератори) без початкового внеску! Новинка вже доступна для попереднього замовлення...

Наша команда

    Зустрічаємо новий 2021 рік у новому офісі!    Сімейна компанія заснована 12.05.2017 р,    ТОВ Рад Фарм є офіційним представником в Україні, компанії Suzhou Medmay Biotechnology CO., Ltd, TM "MEDMAY" і вже в 2019 зареєстрував свою власну..

Галерея - точка видачі інтернет замовлень компанії Рад Фарм

Доброго дня, шановні колеги! Компанія "Рад Фарм" з радістю запрошує Вас відвідати наш затишний офіс-SHOWROOM за адресою: м Дніпро, вулиця Миколи Руденка, 53. Професійно проконсультуємо по товару і смачною кавою напоїмо!! На виставці представлені: Медичні меблі; Медичне обладнання; Ви..

Добрий день, шановні колеги !

Добрий день, шановні колеги !Нещодавно нашими співробітниками, спільно з Благодійним Фондом «КІДДО» була встановлена ультразвукова діагностична система PHILIPS IE33 в комплекті з ультразвуковими датчиками у відділення дитячої кардіохірургії у Дніпропетровському клінічному центрі!З усією інформацією ..

Що це ⁉️

Що це ⁉️А це - свідоцтво про те, що Наша торгова марка офіційно зареєстрована в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі Україні.Оригіналом цього документа є електронний документ з відповідними реквізитами, у тому числі з накладеним електронним цифровим підписом уповноваженої особи Міністерства..
Доставка по Україні: Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Полтава, Черкаси, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста України.
0