До порівняння
Обране

Цифровий маммографічний комплекс VIOLA D

Код товару: 1160

NEW
Цифровий маммографічний комплекс VIOLA D
Закінчується
8 300 000 грн
Оплата
Готівкова, безготівкова, VISA / Mastercard
Ми пропонуємо:
 • Гарантію 12-24 місяці
 • Гарантійне безкоштовне сервісне обслуговування і післягарантійне
 • Установку обладнання та навчання персоналу за рахунок компанії
 • Повний супровід клієнта (консультація по телефону навіть після установки)
 • Відвідування виставкового залу
 • Продаж в лізинг
 • Проведення конференцій та заходів
 • Швидке реагування на запит
Доставка
Доставляємо власним автотранспортом або новою поштою.
Безкоштовна доставка від 2000 грн
Опис

Цифровий мамографічний комплекс VIOLA D

VIOLA D - цифрова мамографічна система з повноформатним плоскопанельних детектором на основі матриці прямого перетворення aSе (аморфного селену). Доступні формати плоскопанельного детектора - 18х24 см і 24х30 см (за вибором). Одним з останніх досягнень в області мамографії стала цифрова повноформатна мамографія (FFDM), яка дозволяє значно знизити дозове навантаження при дослідженнях молочної залози, візуалізувати маммограмму відразу після експозиції і в 2-3 рази скоротити час проведення 3D біопсії. Дуже важливим аспектом FFDM є підвищення ефективності досліджень, що дозволяють виявляти раніше недоступні патологічні процеси і можливість використання телекомунікаційних мереж для пересилання зображень, віддалених консультацій і т.д.

Застосування аморфного селену в детекторах стало революцією в цифровий повноформатної мамографії. Ці детектори чутливі до рентгенівського випромінювання і не потребують покритті шаром люмінофора, де відбувається розсіювання світла, внаслідок чого падає контраст зображення. У нових детекторах рентгенівське випромінювання перетвориться в електричні заряди без проміжних етапів. Дана технологія дозволяє отримати дуже чітке зображення з широким динамічним діапазоном, високою деталізацією, високою роздільною здатністю на рівні низьких контрастів (для мягкоткание компонента) і дуже високим співвідношенням сигнал / шум. Детектор оснащений системою автоматичної терморегуляції. Стабільна робоча температура продовжує термін служби детектора, забезпечує стабільно високу якість зображення і комфорт для пацієнтки.

Унікальна система автоматичного управління експозицією з двома режимами.

Режим «PRE» - зйомка здійснюється на підставі складу тканини, а параметри визначаються за допомогою короткої предекспозіціі. Параметри експозиції усереднюються по мозаїці з великої кількості чутливих зон, які автоматично вибираються по більш щільному ділянці (потенційному новоутворення, кальцифікати і т.д.) в залежності від розміру грудей і проекції.

Режим «FAST» - параметри експозиції визначаються на підставі товщини стислій молочної залози. Послідовність зйомки в режимі FAST відбувається швидше, ніж в режимі PRE і дає зіставні результати в будь-яких умовах експлуатації, включаючи особливі випадки з грудними імплантатами.

Автоматичний фільтр родій / срібло

Срібний фільтр є подальше удосконалення для досліджень великий і більш щільною молочної залози. Це забезпечує не тільки чудову якість зображення при меншій дозі (зниження на 20%), але також значно знижує час рентгенівської експозиції, що запобігає потенційні проблеми, які можуть виникнути під час руху пацієнта.

Робоча станція, що відповідає стандарту DICOM 3.0, включає:

 • Панель управління
 • Монітор високого дозволу 2 MPixel для візуалізації
 • Локальна база даних пацієнтів
 • Графічні інструменти обробки зображень
 • Рентгенозахистний екран
 • HIS-RIS-PACS інтерфейс
 • Мамографічні системи VIOLA D можуть опціонально оснащуватися ізоцентричного С-дугою, стереотаксической системою для біопсії BYM 3D і діагностична станцііей (VIEWING AND REPORTING STATION) з монітором 5 MPixe.

Комплектація:

- апарат маммографічній VIOLA D з повноформатним плоским панельним детектором FPD 24х30см DR,

- комплект компресійних пластин,

- пристрій для геометричного збільшення,

- робоча станція лаборанта для отримання і обробки зображень і захисним екраном.

Відгуки та питання про товар 0
Доставка по Україні: Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Полтава, Черкаси, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста України.
0