До порівняння
Обране

Тест-смужки CareSens N №50

Код товару: 140

NEW
Тест-смужки CareSens N №50
Закінчується
400 грн
Оплата
Готівкова, безготівкова, VISA / Mastercard
Ми пропонуємо:
  • Гарантію 12-24 місяці
  • Гарантійне безкоштовне сервісне обслуговування і післягарантійне
  • Установку обладнання та навчання персоналу за рахунок компанії
  • Повний супровід клієнта (консультація по телефону навіть після установки)
  • Відвідування виставкового залу
  • Продаж в лізинг
  • Проведення конференцій та заходів
  • Швидке реагування на запит
Доставка
Доставляємо власним автотранспортом або новою поштою.
Безкоштовна доставка від 2000 грн
Опис

Тест смужки CareSens N - сучасне рішення для контролю цукру в домашніх умовах. Система відрізняється високою точністю результатів, простотою в застосуванні, для аналізів потрібно мінімум крові. Призначені для портативних глюкометрів «Care Sens N».

CareSens N тест смужки купити у великій економною упаковці №50 за вигідною ціною можна в нашому магазині "Будинок Медтехники". Ми суворо контролюємо якість товарів, що поставляються, замовляємо тільки сертифіковані препарати безпосередньо від виробників.

Тест-смужки Кеасенс Н - особливості, переваги

На ринку портативних міні-лабораторій і систем контролю стану здоров'я особливо слід відзначити продукцію корейських компаній.

Виробники з Південної Кореї за основу беруть кращі напрацювання і технології колег з Японії і США, покращують їх, доводячи до досконалості. При цьому у всіх випадках упор робиться на доступність і невисоку ціну. І серед систем моніторингу концентрації глюкози в крові слід виділити продукцію підприємства I-SENS - тест смужки Кеасенс Н.

В основі лежить електрохімічний метод вимірювання - найточніша технологія на даний момент. При контакті з глюкозою, що міститься в крові, фермент генерує слабкий електрострум, який і фіксується портативним аналізатором. На результати не позначаються зовнішні фактори, такі як вологість повітря, температура.

Відгуки та питання про товар 0
Схожі товари
NEW
Глюкометр CareSens N
Доставка по Україні: Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Полтава, Черкаси, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста України.
0