До порівняння
Обране

Мікроскопи


Мікроскопи

Мікроскоп - один із найчастіше використовуваних професійних оптичних приладів. Класичні прямі лабораторні мікроскопи є незамінним обладнанням у біології, медицині, хімії та матеріалознавстві. Вони в основному використовуються в біологічних та медичних лабораторіях, науково-дослідних установах, промисловості та виробництві для детального спостереження та аналізу мікроорганізмів, фіксованих клітин, зрізів тканин або зразків матеріалів.


Деякі важливі сфери застосування лабораторних мікроскопів

  • Біологія: мікроскоп біологічний використовують для дослідження фіксованих зрізів тканин та клітин, сечі, крові, мазків плазми та слизових оболонок, мікроорганізмів, бактерій, дріжджів та грибків.
  • Медицина: у медицині та ветеринарії медичний мікроскоп використовують у діагностиці та прикладних дослідженнях, наприклад, у лабораторній медицині, дерматології, урології, гінекології та патології.
  • Промисловість та виробництво: мікроскопи професійні застосовують для випробувань матеріалів та контролю якості різних виробів та матеріалів.
  • Дослідження та викладання: для проведення наукових експериментів та досліджень в університетах, коледжах та науково-дослідних інститутах, а також для практичного викладання мікроскопічних концепцій.
  • Матеріалознавство: для дослідження та аналізу нових матеріалів та поверхневих структур.

Важливим моментом при виборі мікроскопа є його тип головки. Монокулярні, бінокулярні та тринокулярні головки мають різну конструкцію та підходять для певних типів спостережень.


Складовий або стерео


Два основних типи оптичних мікроскопів:

  • Складові мікроскопи мають дві або більше опуклі лінзи, які дають змогу детально вивчати зразок у двомірному зображенні. Складні мікроскопи доступні як і монокулярному, і у бінокулярному форматі. Зазвичай діапазон збільшення складного мікроскопа становить від 40x до 1000x.
  • Стереомікроскопи дають глядачеві пряме (вертикальне та не обмежене) стереоскопічне (3-мірне) зображення. Більшість стереомікроскопів використовуються зі збільшенням від 5x до 400x.


Тип голівки мікроскопа


Важливим критерієм при виборі мікроскопа є тип його головки. Монокулярні, бінокулярні та тринокулярні головки мають різну конструкцію та підходять для певних типів спостережень.


Монокулярні мікроскопи


Монокулярні професійні мікроскопи мають одну трубку, у якій одному кінці знаходиться окуляр, але в іншому — об'єктив. Конструкція означає, що зразки виглядатимуть плоскими і без глибини, коли ви дивитеся в окуляр. Монокулярні мікроскопи прості у використанні та ідеально підходять для простих досліджень.


Бінокулярні мікроскопи


Бінокулярні мікроскопи мають дві трубки та окуляри, що робить вивчення зразків зручнішим. Бінокулярні насадки можна використовувати в медичних, дослідницьких та промислових цілях.


Тринокулярні мікроскопи


Тринокулярні мікроскопи схожі на бінокулярні, за винятком того, що вони мають додатковий порт для приєднання камери і фотографування або відеозйомки. Це робить тип тринокулярної голівки ідеальним для дослідників.


Тип підсвічування


Існує чотири основні типи освітлення: вольфрамове, люмінесцентне, галогенне та світлодіодне.

  • Галоген. Галоген дає сильне біле світло і зазвичай включає змінний реостат, щоб можна було регулювати інтенсивність світла.
  • LED. Світлодіодні кільцеві лампи стають все більш поширеними. При використанні акумуляторів мікроскоп стає повністю портативним і може використовуватися в польових умовах або на конференціях та виставках з обмеженою кількістю розеток або там, де є проблеми з проводкою.
  • Флуоресцентне світло. Флуоресцентне освітлення зазвичай використовують у спеціалізованих мікроскопах для біологічних досліджень.
  • Базове вольфрамове. Освітлення для мікроскопів початкового рівня.

Критерії вибору

  • Монокулярні мікроскопи ефективно працюють при загальному збільшенні до 1000X. Для вищих рівнів збільшення потрібен бінокулярний мікроскоп.
  • Комфорт: Більшість людей вважають бінокулярні мікроскопи більш ергономічними та простими у використанні, ніж монокулярні.
  • Ціна: Хоча діапазони цін перетинаються, зазвичай монокулярний мікроскоп є найменш дорогим типом мікроскопа, а тринокулярний – найдорожчим.
  • Тип підсвічування: Світлодіодний тип лампи відповідає широким потребам користувачів.

Купити мікроскоп професійний в Україні в «Рад Фарм»


Компанія «Рад Фарм» спеціалізується на продажі в Україні медтехніки та лабораторного обладнання провідних виробників. Ми пропонуємо недорого замовити мікроскоп з доставкою в будь-яке місто України чи ЄС, оскільки безпосередньо співпрацюємо з виробниками та отримуємо вироби за партнерською ціною. Зверніться до менеджера, щоб уточнити деталі співробітництва. Також купити обладнання можна у кілька кліків на сайті компанії.
 

Мікроскоп біологічний XS-2610 LED

Надійність під час тривалої експлуатації - це головна відмінність професійного мікроскопа від безлічі аматорських мікроскопів..

1
8 946 грн
Біологічний мікроскоп MMIC003

  Опис моделі    MMIC003   Оглядова головка     Монокулярна &nb..

1
4 176 грн
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
Доставка по Україні
Доставка по Україні: Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Полтава, Черкаси, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста України.
0