Гематологічні реактиви
Гематологічні реагенти - хімічні сполуки, які використовують для проведення лабораторної діагностики. Сучасні гематологічні аналізатори дають змогу оперативно визначати до 50 характеристик крові, зокрема:
- - Формовий склад.
- - Концентрацію гемоглобіну.
- - Вміст гемоглобіну в еритроциті.
- - Кількість нейтрофілів, моноцитів, еозинофілів, лімфоцитів.
- - Диференціювання ретикулоцитів.
Передбачена можливість поділу лейкоцитів на 3-5 популяцій. Лікар отримує результати протягом 1-2 хвилин. Аналізатори різняться конструкцією, бувають автоматичні та напівавтоматичні, призначені для вивчення цільної та розведеної крові.
Гематологічні реагенти: призначення та особливості вибору
За допомогою гематологічних аналізаторів проводять експрес-діагностику в стаціонарах і в мобільних умовах. У приладах частіше реалізована технологія проточної цитометрії, що дає змогу прискорювати і підвищувати точність дослідження. Інші методи аналізу - імпедансний (метод Культера) і фототермічний.
Достовірність і швидкість лабораторних досліджень залежить від якості гематологічних реагентів. За допомогою спеціальних хімічних речовин аналізатор визначає кількість і якісні характеристики кров'яних клітин.
Гематологічні реагенти: види та особливості вибору
Моделі аналізаторів різняться пропускною спроможністю, що слід враховувати під час купівлі реактивів. Купуючи реагенти для гематологічних аналізаторів, звертають увагу на конструкцію приладу. Для виконання аналізу крові застосовують різні речовини:
- - Лізуючий реагент.
- - Розріджувачі та барвники.
- - Очищувальні та промивні розчини.
- - Дилюєнти (ізотонічні розріджувачі).
Ціна залежить від виду гематологічного реагенту. Дилюєнти - буферні розчини, які відрізняються заданими параметрами (рівень кислотності, осмотична концентрація активних кінетичних частинок, електропровідність). Дилюєнти призначені для розведення зразків крові перед дослідженням у гематологічних аналізаторах автоматичного типу.
Ізотонічні розріджувачі призначені для підтримання заданого осмотичного тиску в досліджуваному зразку і забезпечують необхідний об'єм еритроцитів. Зі збільшенням осмолярності розчину еритроцити стискаються, зі зменшенням показника - відновлюють об'єм. До складу розріджувачів входять антикоагулянти, які запобігають утворенню кров'яних згустків.
Барвники застосовують для диференціювання кров'яних клітин. Очищувальні розчини необхідні для видалення з трубок, апертур та інших елементів аналізатора залишків реактивів, клітин і білків крові. Промивний розчин для гематологічного аналізатора запобігає засміченню системи та забезпечує точність результатів дослідження.
Лізуючий реагент призначений для розчинення еритроцитів, збереження розмірів і форми лейкоцитів. Речовина також приводить усі різновиди гемоглобіну в єдину форму для точного підрахунку кількості. Обтискні речовини необхідні для аналізаторів 5-diff. Реактив забезпечує ламінарний потік досліджуваної рідини в проточній системі аналізатора. Також підтримує постійний об'єм кров'яних клітин під час диференціювання і підрахунку лейкоцитів.
Чому варто купити в компанії Рад Фарм
Купуйте реагенти для аналізу крові в Україні в компанії Рад Фарм, яка спеціалізується на постачанні медичних закладів технікою та обладнанням. У нас можна недорого купити меблі для облаштування медичних кабінетів. Рад Фарм - офіційний дистриб'ютор провідних світових постачальників і виробник товарів медичного призначення. Плюси для наших клієнтів:
- - Доставка по Україні.
- - Доступні ціни.
- - Допомога при підборі.
Пропонуємо якісний післяпродажний сервіс - технічне обслуговування обладнання. Покупцям доступні будь-які варіанти оплати.