До порівняння
Обране

Інфузійне встаткування


Інфузійне встаткування

Інфузійний насос - пристрій, призначений для контрольованого епізодичного, або безперервного введення в кровотік пацієнта фармацевтичних препаратів і поживних розчинів в рідкому вигляді. Устаткування використовується для тривалого, частіше за внутрішньовенне введення речовин. При цьому певна доза препарату поступає в кров через задані проміжки часу.

Іноді інфузійні насоси застосовують для введення ліків іншими видами доступу - підшкірна, артеріальна, епідуральна (у простір між твердою мозковою оболонкою та окістям хребців) інфузія. Головна перевага використання спеціального устаткування - можливість введення препарату в точному дозуванні, навіть якщо йдеться про мінімальні дози - близько 0,1 мл/годину. Інші доступні опції:

  • Ін'єкція через кожну хвилину.
  • Ін'єкція, ініційована пацієнтом, наприклад, у разі анальгезії, контрольованої хворим.
  • Можливість регуляції швидкості.

Купити інфузійний насос до медичної установи треба з метою підвищення безпеці і ефективності процедур внутрішньовенного введення препаратів. Наприклад, за допомогою крапельниці неможливо вводити препарати в дозах 0,1 мл/годину. На відміну від крапельниці інфузійні насоси дозволяють вводити розчини різними способами - болюсне  (швидке), краплинне (повільне), струминне введення.
При ручному введенні важко добитися такої точності дозування і чіткої періодичності, як при використанні спеціальних пристроїв. Інфузійні насоси застосовуються в палатах інтенсивної терапії, де часто потрібно регламентований вступ в кров ліків і поживних речовин. Інша сфера застосування - анестезіологія.

Насос інфузійний складається з корпусу, трубок, зроблених з полівінілхлориду, балона, антибактеріального фільтра. Помпа приєднується до внутрішньовенного або епідурального катетера за допомогою спеціального конектора - перехідника. Пристрій безпомилково дотримується в заданому  параметрі інфузії -  швидкість, періодичність, дозування.

Види та характеристики

Насос інфузійний може бути шприцевим (перфузій) або перистальтичним (інфузомат). Інфузомат - пристрій з програмним забезпеченням. Лікар вибирає потрібні налаштування і режими роботи, регулюючи інтервал, швидкість і дозу вступу препаратів в кровотік. Програмне забезпечення в деяких моделях передбачає можливість автоматичного розрахунку необхідної дози ліків з урахуванням маси тіла пацієнта. Інші опції:

  • Можливість введення двох препаратів паралельно. У моделях з двома шприцами для кожного виду розчину параметри вступу в кровотік вибирають індивідуально.
  • Збереження в пам'яті відомостей про кожну операцію.
  • Можливість ведення статистичного обліку і формування архіву для кожного пацієнта.
  • Звуковий сигнал, що сповіщає про завершення процедури або про порушення в роботі,непередбачених обставинах.

Прості в управлінні пристрої оснащуються механізмами для кріплення шприца до спинки ліжка, каталки, або медичної стійки. Інфузійний шприцевий насос відрізняється малими габаритами, наявністю системи датчиків і акумулятора для підтримки автономної роботи. Дозатор працює в автоматичному режимі. Особливість конструкції - наявність роликів, які пережимають трубку і, рухаючись вперед, забезпечують рух розчину.

Всі моделі оснащуються системами безпеки, які контролюють роботу пристрою. У разі ламання співробітник відділення чує звуковий сигнал. Якщо припинилося подання електроенергії в електричній мережі, пристрій самостійно перемикається на автономний режим роботи. Система датчиків сповіщає обслуговуючий персонал про попадання в трубку повітря, обструкції (непрохідності) вен, про повне витрачання ліків, що вводяться.

Усі відомості про процедуру відбиваються на дисплеї інфузійного насоса. Прилади з автоматичним контролем процесу інфузії зручно використати в у палатах інтенсивної терапії та у відділенні анестезіології. Лікарі можуть не відриватися від виконання обов'язків, щоб стежити за роботою пристрою.

Де купити інфузійні насоси

Компанія "Рад Фарм" робить і поставляє профільним установам в Україні медичне устаткування власного виробництва і зроблене на провідних підприємствах Європи. Переваги для наших покупців - безплатне навчання персоналу, сервісне обслуговування упродовж усього періоду експлуатації. У компанії "Рад Фарм" можна недорого купити нові інфузійні насоси високої міри надійності.

Ціна пристрою залежить від технічних характеристик. Інфузійні насоси відрізняються зручністю і простотою використання. У нас можна замовити інфузійне устаткування різного виду для процедурних кабінетів, лікувальних відділень, палат реанімації та інтенсивної терапії. У разі ламання, ремонт устаткування виконують кваліфіковані інженери.
 

NEW
Інфузійна помпа еластична з функцією регулювання швидкості, 275 мл
Інфузійна помпа еластична з функцією регулювання швидкості, 275 мл

Призначення: Помпа інфузійна одноразового застосування призначається для внутрішньовенного тривалого, дозованого і контрольован..

476 грн
NEW
Інфузійний насос EN-V7 SMART
Інфузійний насос EN-V7 SMART

✓ Сенсорний LCD-дисплей 4,3 ", відображення графіків і показників в реальному часі ✓ водонепроникний, захист IP24 ✓ 9 режим..

36 500 грн
NEW
Інфузійний насос HF-710C
Інфузійний насос HF-710C

Інфузійний насос HF-710C - це апарат для тривалої дозованої ін'єкції розчинів лікарських препаратів. Насос використовує вертик..

18 630 грн
NEW
Двоканальний шприцевий насос HF-620
Двоканальний шприцевий насос HF-620

Двоканальний шприцевий дозатор. Зручний, компактний з точністю, достатньою для неонатального застосування. Функція швидкого запуск..

35 000 грн
NEW
Насос шприцевий M200A
Насос шприцевий M200A

Особливості: Точне дозоване вливання протягом тривалого часу. Насос має звукову і візуальну системи сигналів трив..

20 825 грн
NEW
Система для ентерального годування, для насоса Apexmed
Система для ентерального годування, для насоса Apexmed

Призначена для використання в інтенсивній терапії при проведенні ентеральної зондової живильної підтримки. Може застосовуватися..

81 грн
NEW
Система для переливання крові, кровозамінників (Система ПК) Medplast
Система для переливання крові, кровозамінників (Система ПК) Medplast

ПК Одноразовая стерильна трансфузійна система для переливання крові, кровезаменителей Пристрій призначений для вливання крові, кр..

17 грн
NEW
Шприцевий насос EN-S7 SMART
Шприцевий насос EN-S7 SMART

✓ Сенсорний LCD-дисплей 4,3 ", відображення графіків і показників в реальному часі ✓ шприци 5 ... 60 мл, водонепроникна захи..

31 500 грн
NEW
Шприцевий насос HF-610
Шприцевий насос HF-610

Зручний, компактний з точністю, достатньою для неонатального застосування. Функція швидкого запуску, інтуїтивно зрозуміла клавіату..

16 000 грн
Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)
0