До порівняння
Обране

Цифрові мамографи


Цифрові мамографи

Цифровий мамограф - діагностичне устаткування для виконання рентгенівських знімків молочної залози. Рентгенівські промені проходять крізь орган, тканини якого розрізняються щільністю. В результаті формується зображення - мамографії. Тканини підвищеної щільності більше поглинають випромінювання і на знімку виглядають світлими ділянками. На відміну від аналогового пристрою в цифровій моделі зображення передається на матрицю.

Провідникові детектори перетворюють дані в електричні сигнали, що дозволяють  переглядати та зберегти знімок на комп'ютері. Спеціальні програми аналізують знімок в електронному форматі, виявляючи вогнища новоутворень і відкладень кальцію. Підозрілі включення підсвічують, щоб притягнути увагу лікаря-діагноста. Інші параметри обробки знімків в цифровій  мамографії - фільтрація кольору, контраст. У аналоговому пристрої зображення доступно тільки на плівці. У разі ушкодження плівки знімок неможливо відновити. Інші переваги цифрової мамографії:

 • Висока якість зображення завдяки підвищеній чутливості матричної системи. В ході дослідження отримують детальний, чіткий знімок незалежно від розмірів молочної залози.
 • Можливість корекції параметрів зображення в процесі обстеження.
 • Відсутність необхідності закуповувати витратні матеріали - плівку для знімків.
 • Можливість ведення статистичного обліку, створення електронної бази даних, обробки знімків за допомогою комп'ютерних програм.
 • Мінімальна доза шкідливого випромінювання.

Деталізовані, чіткі знімки дозволяють виявляти патології на ранній стадії. Завдяки можливості розташувати на моніторі декілька знімків в різних площинах, отримують об'ємне зображення потрібної ділянки. Тривалість безболісної процедури складає 5-15 хвилин. Цифровий мамограф допомагає виявляти новоутворення в тканинах молочних залоз, у тому числі кісти, доброякісні та злоякісні пухлини, кальцинати (відкладення солей кальцію).

За допомогою пристрою визначаються розміри, контури та точна локалізація патологічного осередку. Цифрові знімки дозволяють виявляти патологічні включення діаметром до 1 мм. На підставі дослідження за допомогою цифрового мамографа ставлять діагноз - рак грудей, фіброаденома, фіброзно-кістозні зміни тканин. Діагностична процедура рекомендована усім жінкам старше 40 років незалежно від наявності або відсутності підозрілих симптомів (ущільнення в тканинах молочної залози, що визначаються на дотик).

Як вибрати цифрові мамографи

Щоб вигідно купити мамограф в Україні, треба знати, які бувають моделі та чим вони розрізняються. Важливі критерії вибору - матеріал корпусу, ергономічність (зручність використання для лікаря і пацієнта). У деяких моделях передбачений компресійний механізм для плавного притискання молочної залози до рентгенівської установки. Якщо діагностичний прилад зроблений з міцних, стійких до зносу і механічних ушкоджень матеріалів, він прослужить декілька років. Основні характеристики, які враховують при виборі моделі:

 • Міра променевого навантаження.
 • Можливість проведення усіх видів мамографічних  досліджень.
 • Можливість підключення до іншого устаткування та електронних пристроїв, наприклад, для швидкої передачі даних.

Важлива характеристика - автоматична регуляція експозиції. При виборі моделі враховують дозвіл зображення і вбудованого монітора, додаткові функціональні можливості пристрою:

 • Масштабування (зменшення і збільшення зображення).
 • Інвертування зображення в негатив.
 • Вибір режимів освітлення.

Скільки коштує мамограф, залежить від моделі та технічних характеристик. Наявність додаткових опцій підвищує ефективність діагностичної процедури. У сучасних приладах передбачена опція відвертання розсіювання пучка променів, що дозволяє мінімізувати променеве навантаження на навколишні органи та тканини.

Де купити цифрові мамографи

Компанія "Рад Фарм" робить і поставляє профільним установам в Україні медичне устаткування власного виготовлення і провідних виробників Європи. Переваги для наших покупців - безплатне навчання персоналу, сервісне обслуговування упродовж усього періоду експлуатації. У компанії "Рад Фарм" можна купити нові цифрові мамографи високої міри точності й надійності.

Ціна приладу залежить від моделі та технічних характеристик. Пристрої відрізняються розширеним функціоналом, наприклад, можливість серійного знімання, зручністю і простотою використання. У нас можна замовити медичне устаткування для оснащення лабораторій

NEW
Маммографічний комплекс VIOLA з системою цифрової комп'ютерної радіографії
Маммографічний комплекс VIOLA з системою цифрової комп'ютерної радіографії

Мамографічний комплекс VIOLA з системою цифрової комп'ютерної радіографії Цифровий мамограф VIOLA DBT - абсолютно новий при..

4 900 000 грн
NEW
Маммографічний комплекс аналоговий VIOLA
Маммографічний комплекс аналоговий VIOLA

Мамографічний комплекс аналоговий VIOLA Цифровий мамограф VIOLA DBT - абсолютно новий прилад, в якому реалізований томосинтезу ..

2 500 000 грн
NEW
Цифрова мамографічна система DM156
Цифрова мамографічна система DM156

Цифрова мамографічна система DM156 Мамографічна система призначена для профілактичних досліджень, діагностики захворювань молоч..

5 000 000 грн
NEW
Цифровий маммографічний комплекс VIOLA D
Цифровий маммографічний комплекс VIOLA D

Цифровий мамографічний комплекс VIOLA D VIOLA D - цифрова мамографічна система з повноформатним плоскопанельних детектором на о..

8 300 000 грн
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)
0