До порівняння
Обране

С-дуга


С-дуга

Рентген С-дуга - пристрій, який дає лікарю-діагносту уявлення про стан внутрішніх органів і елементів опорно-рухового апарату, допомагає виявляти патології і призначати адекватне лікування. Рентгенівське обладнання обов'язково використовується в кожному медичному закладі. Рентгенівське дослідження має переваги перед іншими видами діагностики. У числі плюсів доступна ціна, висока інформативність, доступність, велика швидкість отримання результату. Конструкція складається з елементів:

 • Вузол живлення (забезпечення електроенергією).
 • Випромінювачі (одна або більше рентгенівських трубок).
 • Блок перетворення рентгенівського випромінювання в візуальне зображення.
 • Блок керування.
 • Корпус, зроблений зі свинцю.

Обладнання для рентгенівського дослідження постійно модернізується, стає більш функціональною і менш безпечною. Сучасні моделі відрізняються високою точністю діагностичних результатів, простим управлінням і регулюванням налаштувань.

Особливості та переваги рентген апаратів С-дуга

Рентген апарат С-дуга підвищує ефективність рентгенографічної діагностики за рахунок особливої форми штатива. Вигнутий елемент С-подібної форми з одного боку оснащується випромінювачем, з іншого - електронно-оптичним підсилювачем рентгенівського зображення. Рентген апарати С-дуга в порівнянні з аналогами мають переваги:

 • Збільшений кут огляду.
 • Зручне позиціонування, підвищена маневреність - можливість тонко налаштовувати напрямок випромінювання, максимально охоплюючи область дослідження.
 • Відсутність спотворень.
 • Якість (висока роздільна здатність) знімків.
 • Регульована доза випромінювання.
 • Сумісність з ультразвуковим апаратом для створення мобільного діагностичної системи.
 • Можливість виконання флюороскопии.

У рентген апараті С-дуга передбачена опція передачі зображення на комп'ютерний пристрій з метою детального вивчення і подальшого опрацювання. Універсальна модель однаково затребувана в різних сферах медицини. Конструкція приладу дозволяє акцентувати увагу на окремих елементах кісткової і судинної системи. Завдяки широкому діапазону налаштувань можливий вибір різного ступеня яскравості та інтенсивності зображення.

Важливі переваги використання рентген апарату С-дуга - скорочення часу опромінення пацієнта і зменшення дози випромінювання, що значно знижує ризик ймовірних ускладнень і наслідків рентгенографічною і рентгеноскопічний діагностики. Пристрій можна застосовувати для проведення безперервної рентгеноскопії. Зручність управління забезпечує сенсорний пульт. Зображення відразу виводиться на екран, який зазвичай йде в комплекті до обладнання.

Сфера застосування і види рентген апаратів С-дуга

Рентген апарати С-дуга застосовуються в різних сферах медицини. Набули широкого поширення в рамках таких спеціалізацій, як інтервенційна онкологія, хірургія, ортопедія, травматологія. Приладами оснащуються операційні блоки, діагностичні центри, відділення реанімації. За допомогою пристрою проводяться інвазивні процедури і оперативні втручання.

Лікар контролює процес в режимі реального часу. Використання рентгена С-дуга під час операції сприяє зменшенню ризику післяопераційних ускладнень. Чітка візуалізація області втручання дозволяє хірургу коректувати дії, виконувати маніпуляції з великою точністю. Стабільність і чіткість зображень, одержуваних під час операції, досягається за допомогою опції автоматичного калібрування.

Рентген апарати С-дуга бувають мобільні і стаціонарні. Переносні (мобільні) моделі частіше використовуються в умовах операційної. Пристрій оснащується колісною базою для можливості пересування, що виключає необхідність частого переміщення пацієнта. У моделі передбачена система охолодження, яка застосовується при візуалізації в ході операції. В якості корисних режимів роботи варто відзначити опцію імпульсної експозиції.

Де купити рентген апарати С-дуга

Компанія «Рад Фарм» поставляє обладнання медичним закладам в Україні. У нас можна купити нові рентген апарати С-дуга провідних виробників Європи та України. У нашій компанії можна замовити пристрої, які зроблені відповідно до передовими науковими розробками, відрізняються розширеним функціоналом, простим управлінням, надійною роботою. Досвідчені консультанти допоможуть підібрати модель з урахуванням потреб і побажань покупця. Інші переваги для наших клієнтів:

 • Монтаж і налаштування роботи обладнання.
 • Сервісне обслуговування, ремонт, заміна комплектуючих деталей.
 • Навчання персоналу безкоштовно.

Компанія «Рад Фарм» регулярно проводить семінари для лікарів-діагностів з метою ознайомлення клієнтів з новими технологіями. Нашим клієнтам гарантовано безкоштовний консультаційний супровід протягом усього періоду експлуатації обладнання.
 

NEW
Система рентгенівська діагностична DP580В
Система рентгенівська діагностична DP580В

Система для рентгенографії та рентгеноскопії пацієнтів у положенні стоячи, лежачи за допомогою візка або ліжка, сидячи на стільці,..

3 000 000 грн
NEW
Цифровий рентгенхірургічний апарат типу С-дуга SYMBOL 10R12
Цифровий рентгенхірургічний апарат типу С-дуга SYMBOL 10R12

Комплектація: потужність генератора 10 кВт, обертовий анод, підсилювач рентгенівського зображення з діаметром вхідного п..

4 700 000 грн
NEW
Цифровий рентгенхірургічний апарат типу С-дуга SYMBOL 5R9
Цифровий рентгенхірургічний апарат типу С-дуга SYMBOL 5R9

Комплектація: потужність генератора 5 кВт, обертовий анод, підсилювач рентгенівського зображення з діаметром вхідного по..

3 600 000 грн
NEW
Цифровий рентгенхірургічний апарат типу С-дуга SYMBOL FP L CARDIOVASCULAR
Цифровий рентгенхірургічний апарат типу С-дуга SYMBOL FP L CARDIOVASCULAR

Комплектація: потужність генератора 20 кВт Planarix®, рентгенівська трубка з обертовим анодом 3000-10000 об./хв., во..

12 000 000 грн
NEW
Цифровий рентгенхірургічний апарат типу С-дуга SYMBOL FP L SURGICAL
Цифровий рентгенхірургічний апарат типу С-дуга SYMBOL FP L SURGICAL

Комплектація: потужність генератора 20 кВт Planarix®, рентгенівська трубка з обертовим анодом 3000-10000 об./хв., по..

10 800 000 грн
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)
0