До порівняння
Обране

Швидкий тест для визначення антигена COVID-19, COV-S23

Код товару: 1403

NEW
Швидкий тест для визначення антигена COVID-19, COV-S23
Відсутній
Мінімальне замовлення 299 грн
105 грн
Оплата
Готівкова, безготівкова, VISA / Mastercard
Ми пропонуємо:
  • Гарантію 12-24 місяці
  • Гарантійне безкоштовне сервісне обслуговування і післягарантійне
  • Установку обладнання та навчання персоналу за рахунок компанії
  • Повний супровід клієнта (консультація по телефону навіть після установки)
  • Відвідування виставкового залу
  • Продаж в лізинг
  • Проведення конференцій та заходів
  • Швидке реагування на запит
Доставка
Доставляємо власним автотранспортом або новою поштою.
Безкоштовна доставка від 2000 грн
Опис

ІНТЕРПРЕТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ
ПОЗИТИВНИЙ:
Позитивно для IgM: Забарвлення лінії в контрольній зоні (C) змінюється із синьою на червоний, а також з'являється забарвлена ​​лінія у тестовій зоні IgM. Результат позитивний для специфічних антитіл IgM COVID-19. Позитивно для IgG: Забарвлення лінії в контрольній зоні (C) змінюється із синьою на червоний, а також з'являється забарвлена ​​лінія у тестовій зоні IgG. Результат є позитивним для специфічних антитіл IgG до COVID-19. Позитивний для IgG+IgM: Забарвлення лінії в контрольній зоні (C) змінює колір із синього на червоний, а дві інші пофарбовані лінії з'являються як у тестовій зоні IgG, так і в тестовій зоні IgM. Інтенсивність фарбування ліній не має значення. Результат вважається позитивним для антитіл IgG та IgM до COVID-19.
НЕГАТИВНИЙ:
Негативний: Забарвлення лінії у контрольній зоні (C) змінює колір із синього на червоний, а в тестовій зоні IgG та IgM пофарбовані лінії відсутні.
НЕДІЙСНИЙ:
Недійсний: Контрольна лінія в зоні (С) все ще повністю або частково синя, і не змінюється повністю із синього на червоний. Найімовірнішими причинами є недостатній об'єм розчину з буфера або порушення процедури тестування. Перегляньте процедуру та повторіть аналіз з новим тестом. Якщо проблема не зникає, негайно припиніть використовувати набір та зверніться до місцевого дистриб'ютора.

ПРИМІТКА:
1. Інтенсивність забарвлення у тестовій зоні (T) може відрізнятися залежно від концентрації аналітів, що є у зразку. Тому поява лінії будь-якого відтінку фарбування у тестовій зоні має вважатися позитивним результатом. Зверніть увагу, що тест є якісним і не призначений для визначення концентрації аналітів у зразку. 2. Основними причинами отримання недійсного результату може бути недостатній обсяг зразка, недотримання процедури або використання тестів після закінчення терміну придатності.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
внутрішній контроль якості. Кожен тест має внутрішню стандартну зону забезпечення належного потоку зразків. Перед тестуванням користувач повинен переконатись, що синя лінія знаходиться в контрольній зоні (С). Червона лінія в контрольній зоні завжди має постати перед інтерпретацією результатів. Зовнішній контроль якості. Зовнішні контрольні засоби не поставляються із цим комплектом. Рекомендується проводити позитивні та негативні тести відповідно до належної лабораторної практики для підтвердження процедури аналізу та коректності проведення тесту.

ОБМЕЖЕННЯ ТЕСТА
Швидкий тест на виявлення COVID-19, антитіла IgG/IgM призначений для професійної діагностики in vitro і слід використовувати тільки для якісного виявлення антитіл IgM і IgG до SARS-CoV-2. Інтенсивність фарбування в тестовій зоні не повинна оцінюватися як "кількісна або напівкількісна". 2. Як і у всіх діагностичних тестах, остаточний клінічний діагноз не повинен ґрунтуватися на результатах одного тесту, а повинен бути поставлений лікарем лише після того, як усі клінічні та лабораторні результати будуть оцінені. 3. Якщо не дотримуватись процедури тестування та інтерпретації результатів, це може негативно вплинути на продуктивність тесту та/або призвести до недійсності результату тесту. 4. Результати, отримані за допомогою цього аналізу, особливо у разі слабких тестових ліній, які важко інтерпретувати, слід використовувати разом із іншою клінічною інформацією, доступною лікарю. 5. Може виникнути негативний результат, якщо кількість антитіл IgG та/або IgM до нового коронавірусу, присутніх у зразку, нижче межі виявлення тесту, або зразок збирають на стадії захворювання, коли антитіла ще не виробляється в достатній кількості. 6. Ефективний ефект при високій концентрації може виникнути, коли інтенсивність фарбування тестової лінії зменшується зі збільшенням концентрації антитіл IgG/IgM до SARS-CoV-2. Якщо є підозра на хук ефект, розведення зразків може збільшити інтенсивність забарвлення тестової лінії. 7. Негативні результати не виключають COVID-19 і повинні бути підтверджені за допомогою молекулярного аналізу. Швидкий тест на виявлення COVID-19, антитіла IgG/IgM (цільна кров/сироватка/плазма) Номер за каталогом: COV-W23M

Відгуки та питання про товар 0
Доставка по Україні: Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Полтава, Черкаси, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста України.
0