До порівняння
Обране

Стіл пеленальний СП-03

Код товару: 1182

NEW
Стіл пеленальний СП-03
В наявності
5 550 грн
Оплата
Готівкова, безготівкова, VISA / Mastercard
Ми пропонуємо:
  • Гарантію 12-24 місяці
  • Гарантійне безкоштовне сервісне обслуговування і післягарантійне
  • Установку обладнання та навчання персоналу за рахунок компанії
  • Повний супровід клієнта (консультація по телефону навіть після установки)
  • Відвідування виставкового залу
  • Продаж в лізинг
  • Проведення конференцій та заходів
  • Швидке реагування на запит
Доставка
Доставляємо власним автотранспортом або новою поштою.
Безкоштовна доставка від 2000 грн
Опис

Стіл пеленальний СП-03 призначений для використання в педіатричних та післяпологових відділеннях медичних установ. Стіл можна встановлювати в кабінетах лікарів-педіатрів, в дитячих боксах, післяпологових відділеннях, холах та інших приміщеннях, де необхідно проводити догляд за новонародженими.
Габаритні розміри столу підібрані таким чином, щоб можна було максимально легко і зручно виконувати різні процедури: огляд дитини, сповивання, гігієнічні процедури різного характеру. Пріоритетом в роботі з дитиною завжди є його безпеку і комфорт. Тому краю стільниці обладнані спеціальними бортами. Стіл не має ніяких гострих кутів, має гарну стійкість. Каркас пеленального столу виготовляється з травмобезопасного алюмінієвого профілю. Стільниця пеленального столу виготовляється з ламінованого ДСП, колір яких може бути обраний замовником. Торці стільниці та фасаду оброблені ударопрочной кромкою з ABS - пластика товщиною 2 мм. Стіл оснащений місткою полицею для зручного розміщення і зберігання витратних матеріалів, призначених для догляду за немовлям. Тумба встановлена ​​на металеві опори з регулюванням по висоті, що полегшує щоденну гігієнічну обробку приміщення. Матрац виконаний з поролону, товщиною 40мм, з покриттям з високоякісної штучної шкіри, колір якої може бути обраний замовником.

Відгуки та питання про товар 0
Схожі товари
NEW
Банкетка коридорна БК-2
NEW
Банкетка коридорна БК-3
NEW
Банкетка коридорна БК-4
NEW
Стіл анестезіолога СТ-А
NEW
Стіл маніпуляційний СТ-М
NEW
Стіл-тумба СТ-Т
NEW
Кушетка оглядова КС
NEW
Стіл лікаря

6 980 грн

Стіл лікаря
NEW
Банкетка коридорна Б-3-С
Доставка по Україні: Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Полтава, Черкаси, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста України.
0