До порівняння
Обране

Бактерицидні рециркулятори


Бактерицидні рециркулятори

Рециркулятор бактерицидний - пристрій, призначений для знезараження повітря. Прилад застосовується для дезінфекції повітряного простору приміщення переважно в медичних установах. Знищує до 99% патогенних мікроорганізмів, які присутні в повітрі, в тому числі бактерії, віруси, грибки.

Пристрій комплектується безозоновими лампами, які отримали назву через обмежену кількість утвореного озону в процесі роботи. Колба лампи зроблена з увіолевого скла, яке добре пропускає ультрафіолетові промені з довжиною хвиль близько 400 нм. Хвилі довжиною менше 200 нм, які сприяють утворенню озону, затримуються увіолеві склом.

Конструкція і принцип роботи

Бактерицидний рециркулятор складається із закритого корпусу, всередині якого розміщуються УФ-лампи. На відміну від звичайної кварцової лампи пристрій не поширюється ультрафіолетові промені, що сприяють утворенню озону. Завдяки вбудованому вентилятору повітряний потік потрапляє в камеру, де відбувається його опромінення УФ-променями. Очищене повітря повертається назад. В камеру очистки надходить чергова порція повітря, що забезпечує циклічність процесу.

Бактерицидні лампи великої потужності знищують хвороботворні мікроорганізми в умовах прискореного руху повітряного потоку, відрізняються високою продуктивністю. Внутрішня поверхня корпусу покрита екраном, зробленим з алюмінієвої фольги, яка має підвищену відбивну здатність. Наявність відбивача ультрафіолетових променів збільшує ефективність роботи приладу.

Особлива конструкція і обробка вентиляційних отворів, через які повітря надходить в камеру очищення і виходить з неї, виключають ймовірність попадання ультрафіолетового випромінювання всередину приміщення. Пристрій оснащується індикаторами, які дають уявлення про подачу електроенергії і тривалості роботи. Виробники випускають мобільні (пересувні) і стаціонарні (стабільно фіксуються на поверхні стіни, стелі) моделі. Переваги використання бактерицидних рециркулятор:

  • Безпека для людини. В процесі обробки повітряних потоків шкідливе випромінювання не потрапляє за межі камери очищення. Під час обробки людині не потрібно залишати приміщення, як у випадку застосування звичайної УФ-лампи.
  • Зручність використання. Приміщення не потрібно провітрювати після обробки, як після звичайного кварцування.
  • Знижений рівень шуму.
  • Просте управління. Досить включити прилад і можна продовжувати займатися повсякденними справами.

При роботі бактерицидний рециркулятор практично не утворюється озон, який при підвищеній концентрації небезпечний для здоров'я і життя людини. Наприклад, звичайна кварцова лампа, при роботі якої утворюється озон, включається не довше, ніж на 30 хвилин. Після застосування кварцової лампи потрібно провітрювати приміщення. Повторне включення приладу допускається тільки через 15 хвилин перерви.

Сфера застосування рециркулятора бактерицидного

У компанії «Рад Фарм» можна купити бактерицидний рециркулятор повітря, зроблений відповідно до передових технологій. Вироби розрізняються потужністю, швидкістю повітряного потоку, виробником. Обираючи продукцію надійних виробників, віддаєте перевагу сучасним матеріалам, інноваційним технічним рішенням, підвищеної безпеки і функціональності.

Бактерицидний опромінювач рециркулятор - обов'язкове обладнання для дитячого садка, салону краси, підприємства громадського харчування та харчової промисловості, спортивного центру, готелю та санаторію. Прилад ефективно працює в умовах складу, ліній розливу напоїв та фасування харчових продуктів. Завдяки використанню пристрою продовжується термін придатності і сповільнюється процес псування напоїв і продуктів.

Багато людей, які піклуються про своє здоров'я і благополуччя своїх близьких, вважають за краще купити бактерицидний рециркулятор повітря додому, щоб підтримувати умови санітарії та гігієни на високому рівні. Пристрій нейтралізує сторонні запахи. Після обробки в приміщенні стає легше дихати. Регулярне використання пристрою будинку - ефективний захід профілактики грипу, ГРВІ та інших інфекційних захворювань.

Де купити рециркулятор бактерицидний

Компанія «Рад Фарм» пропонує купити нові бактерицидні рециркулятори. У нас можна замовити обладнання, призначене для оснащення медичних установ різного профілю. Організуємо поставки медичної техніки підприємствам в Україні. Переваги співпраці з нашою компанією:

  • Професійні консультації, допомога при підборі.
  • Монтаж, налагодження, тестування обладнання.
  • Доступна ціна на продукцію провідних брендів.
  • Безкоштовне навчання персоналу.

Компанія «Рад Фарм» регулярно проводить конференції та семінари, присвячені передовим науковим розробкам в області технічного оснащення медичних установ. Нашим клієнтам гарантована консультаційна підтримка та сервісне обслуговування на протязі всього періоду експлуатації обладнання.
 

NEW
 Бактерицидний рециркулятор повітря 100л
Бактерицидний рециркулятор повітря 100л

  Бактерицидний рециркулятор повітря - сучасний пристрій для знезараження (кварцування) повітря в приміщенні від усіх віру..

3 300 грн
NEW
 Бактерицидний рециркулятор повітря 300л
Бактерицидний рециркулятор повітря 300л

  Бактерицидний рециркулятор повітря - сучасний пристрій для знезараження (кварцування) повітря в приміщенні від усіх віру..

6 000 грн
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
0