До порівняння
Обране

Відсмоктувачі хірургічні


Відсмоктувачі хірургічні

Хірургічні відсмоктувачі - пристрої, які призначені для видалення з відкритих ран і порожнин тіла фізіологічних рідин і подрібнених тканин. Евакуація біологічного матеріалу здійснюється за рахунок створення вакууму. Потужність аспірації регулюється.

Хірургічний відсмоктувач застосовується під час операцій для видалення із зони втручання крові, секрету, гною, інших фізіологічних і сторонніх рідин. Наприклад, в естетичної хірургії під час процедури ліпосакції апарат використовується для видалення підшкірних жирових відкладень. У післяопераційний період пристрою нерідко застосовуються для дренування ран.

Інші області застосування - неонатологія (для видалення рідини з органів дихання новонародженої дитини), педіатрія, гінекологія, реанімація та екстрена медична допомога, отоларингологія, ендоскопія і пульмонологія. Медичні відсмоктувачі - обов'язкове комплектуюче обладнання стоматологічного крісла. За допомогою аспіратора проводяться практично всі стоматологічні процедури, в тому числі лікування карієсу і пульпіту, гігієнічна чистка, установка брекет-систем і протезування.

Принцип роботи і схема хірургічних відсмоктувачів

Відсмоктувачі медичні - обладнання, яке працює за принципом створення вакууму, що призводить до природного втягування рідин в аспіраційну трубку. Прилад складається з основних блоків:

  • Вакуумний насос (компресор).
  • Ємність для аспірованої рідини.
  • Гнучкі трубки з наконечниками.
  • Фільтри, що запобігають потраплянню біологічного матеріалу в робочі блоки пристрою.
  • Захисний клапан, який виключає зворотний струм рідини.

Прилад зазвичай оснащується біологічним фільтром і індикатором, який показує поточний рівень тиску. Антибактеріальний фільтр перешкоджає поширенню інфекцій, захищає медичний персонал від зараження. Трубки і наконечники виготовляють з матеріалів, придатних для стерилізації в автоклаві.

Сила всмоктування регулюється за допомогою блоку управління, який зазвичай представлений кнопковим або важільним механізмом. Відсмоктувач медичний хірургічний виготовляють з матеріалів, які легко піддаються санітарно-гігієнічним процедурам, стійкі до багаторазового і тривалій обробці антисептичними складами. Знімні деталі стерилізують в автоклаві.

Види і характеристики хірургічних відсмоктувачів

Перш ніж купити медичний відсмоктувач, потрібно дізнатися які моделі бувають і чим різняться. При виборі пристрою звертають увагу на такі характеристики, як потужність, швидкість повітряного потоку, рівень шуму, спосіб управління (ручний блок, ножна педаль), комплектація (наявність в комплекті ємностей для аспіріруемої рідини). До важливих характеристик відносять тривалість періоду безперервної роботи, точність регулювання показників вакуумного тиску.

Залежно від сфери використання приладу відрізняються його характеристики. Наприклад, відсмоктувач хірургічний для операційної - потужний пристрій з високою швидкістю повітряного потоку. Прилад для комплектації машини невідкладної допомоги відрізняється малою вагою і компактними розмірами. Виробники випускають мобільні і стаціонарні моделі. Портативні прилади працюють від електричної мережі або акумуляторної батареї.

Стаціонарні хірургічні відсмоктувачі відрізняються високими показниками потужності, здатні за короткий проміжок часу забезпечити евакуацію великого об'єму рідини (30-80 л / хв). У сучасних моделях передбачений захист від переповнення ємності - поплавкова система, яка запобігає протіканню аспірованої рідини при повному заповненні накопичувального резервуара.
Коли обсяг вилученої рідини досягає певної позначки, поплавок ініціює блокування роботи обладнання або подачу звукового сигналу. Опція плавного регулювання показників вакуумного тиску полегшує проведення операцій.

Де купити хірургічні відсмоктувачі

Компанія «Рад Фарм» поставляє медичним установам в Україні кошти технічного оснащення. У нас можна замовити нові хірургічні відсмоктувачі та інше обладнання провідних виробників Європи та України. Моделі європейських виробників відрізняються високою якістю збірки, надійною роботою, розширеним функціоналом. Інші переваги для наших клієнтів:

  • Професійні консультації, допомога при підборі.
  • Монтаж, налагодження обладнання.
  • Ремонт медичної техніки, заміна комплектуючих деталей, сервісне обслуговування.
  • Навчання персоналу безкоштовно.
  • Доступна ціна на вироби європейської якості.

Проводимо семінари та конференції, присвячені знайомству з науковими досягненнями в сфері виробництва медичної техніки. Співпрацюючи з нами, ви можете купити продукцію відомих брендів, яка зроблена відповідно до передовими науковими розробками та інноваційними технологіями.

NEW
Аспіратор ATMOS C 161 DDS
Аспіратор ATMOS C 161 DDS

ATMOS C 161 Aspirator / DDS - представляє нове покоління аспіратор виробництва Atmos (Німеччина) - всесвітньо відомого виробника а..

37 000 грн
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)
0