До порівняння
Обране

Система обігріву пацієнтів 3M™ Bair Hugger


Система обігріву пацієнтів 3M™ Bair Hugger

Протягом понад 50 років компанія 3M пропонує інноваційні рішення, які допомагають скоротити ризик появи внутрішньолікарняних інфекцій. Перевіреним способом скорочення хірургічних інфекцій та зменшенням ризику виникнення інших серйозних ускладнень для пацієнтів є зниження частоти виникнення випадків ненавмисної периопераційної гіпотермії.

Апарат Bair Hugger™ став першою у світі системою обігріву конвекційного типу ще у 1987 році. З того часу багато що змінилося, але підтримання нормальної температури тіла при операційних втручаннях залишається важливим елементом підвищення якості лікування. Щорічно обігрівальні пристрої Bair Hugger™ застосовуються у понад 20 млн. пацієнтів у всьому світі.

Системи активного повітряного обігріву широко використовуються для безпечної та ефективної підтримки нормальної температури тіла у пацієнтів під час операції. Технологію повітряного обігріву ретельно досліджено: на прикладі понад 100 опублікованих наукових праць було показано клінічні переваги використання систем обігріву конвекційного типу, а також доведено необхідність підтримання нормотермії у хірургічних пацієнтів.

Понад 200 млн людей вже випробували надійність та безпеку систем Bair Hugger™. Конвекційні системи економічні та зручні у використанні, а витрати на обігрів з активним обдуванням повітрям незначні порівняно з витратами на лікування ускладнень гіпотермії.

Фізіологічна реакція організму на загальну та регіональну анестезію така, що практично у кожного пацієнта, незалежно від віку, статі та фізичного статусу, у цьому стані з'являється небезпека розвитку ненавмисної гіпотермії. Дослідження показують, що після початку дії препаратів для загальної та регіональної анестезії центральна температура тіла швидко знижується (на -1,6 °C лише протягом першої години).

Дослідження показують, що зігрівання пацієнтів та підтримка центральної температури тіла на рівні 36,0 °C і вище дозволяє підвищити ефективність лікування, знизивши частоту ускладнень, пов'язаних із ненавмисною гіпотермією. Обігрів з активним обдуванням повітрям є безпечним, простим і економічним способом профілактики ненавмисної гіпотермії і пов'язаних з нею ускладнень.

NEW
Пристрій обігріву модель Bair Hugger™ 775
Пристрій обігріву модель Bair Hugger™ 775

Bair Hugger ™ 775 поєднує ефективність, високу точність і зручність використання. Пристрій прикріплюється до обігріваючої ко..

76 000 грн
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)
0