До порівняння
Обране

Дефібрилятори


Дефібрилятори

Дефібрилятори - це професійне обладнання, що використовується в сфері транспортної медицини, в області інтенсивної терапії та невідкладної медичної допомоги. Дефібрилятор має лише одне пряме призначення: за допомогою 2-фазного електричного розряду вдається відновити серцевий ритм при небезпечної для життя аритмії.

Крім безпосередньо медиків у лікарнях це обладнання використовується при зупинці серця у пацієнта мобільними бригадами медицини катастроф, рятувальниками. Також ці прилади є стандартною технікою, доступною для використання в надзвичайних ситуаціях фахівцями медичних пунктів аеропортів, стадіонів, великих торгових центрів та інших громадських місць.

Асортимент модельного ряду приладів, пропонованих виробниками медтехніки, дозволяє вибрати оптимальний варіант обладнання для конкретних умов використання.

Як вибрати дефібрилятор?

Дефібрилятори - це складні системи, здатні в режимі реального часу розпізнавати порушення роботи серця і дозволяють проводити екстрену електроімпульсну терапію. Вони класифікуються на наступні групи за призначенням і функціоналу:

  • Моделі з налаштуванням - це професійна техніка зі складними налаштуваннями, ручним керуванням і дисплеєм, на який виводяться дані моніторингу. Використовувати таке обладнання можуть тільки фахівці - реаніматологи, кваліфіковані лікарі, рятувальники, що пройшли профільну підготовку. Найчастіше такими приладами комплектуються реанімаційні автомобілі невідкладної допомоги.
  • Автоматичні дефібрилятори рекомендовані для застосування людьми, які не мають вищої медичної освіти, але за службовим обов'язком вимушеними надавати першу допомогу постраждалим. Головна особливість обладнання цього виду в тому, що воно оснащується процесором, який забезпечує автоматичне керування. Прилад визначає збої серцевого ритму і дає сигнал про необхідність електроімпульсної терапії. Апаратами оснащуються медпункти спорткомплексів, стадіонів, розважальних закладів, аеропортів і вокзалів.
  • Універсальні моделі мають автоматичний і ручний режим роботи. Їх можна використовувати як в медичному кабінеті освітнього закладу, так і в клініці або кареті швидкої допомоги.
  • Моделі-імплантати по-іншому називають кардіостимуляторами-дефібрилятором. Вони маленькі, працюють автономно і розроблені для імплантації в організм.

В Україні доступні всі види обладнання. Їх постачають представники великих виробників і офіційні дилери компаній. Перш ніж купити дефібрилятор для клініки, карети невідкладної допомоги, бригади рятувальників, вокзалу, важливо врахувати технічні параметри конкретної моделі. Крім типу управління слід враховувати розміри агрегату, його вагу. Адже від компактності приладу буде залежати маневреність фахівця, який буде працювати з технікою, швидкість виконання маніпуляцій.

Ще одним важливим параметром є швидкість набору енергії між розрядами. Чим вище цей показник, тим ефективніше можна буде проводити електроімпульсну терапію. Серед додаткових опцій можлива наявність вбудованого монітора і функції запису ЕКГ. Чим більше допоміжних можливостей у дефібрилятора, тим вище його ціна.

Моно або двофазний дефібрилятор

Асортимент обладнання для реанімації хворих представлений монофазними і двофазними моделями. У першому випадку здійснюється подача одиночного розряду від одного електрода до іншого. Використання таких приладів передбачає дотримання чіткого алгоритму розміщення електродів на грудній клітці пацієнта. У двофазних моделях розташування електродів так жорстко не регламентується. Заряд відбивається, двічі проходячи через м'яз.

Нове обладнання або б/у

Деякі клініки, проводячи технічну модернізацію, продають кардіологічне обладнання, що було у використанні. Такий дефібрилятор можна купити недорого. Однак настійно не рекомендується економити на такому важливому обладнанні екстреної медичної допомоги. Адже у вживаної техніки вже використана частина експлуатаційного ресурсу. І гарантії на її працездатність, якої супроводжують нові прилади, ніхто не дасть.

Медичне обладнання від офіційного постачальника

Компанія «Рад Фарм» є національним дистриб'ютором медтехніки. Ми поставляємо все обладнання безпосередньо від виробників. Кожен прилад супроводжується сертифікатами і гарантією. Замовити детальну консультацію щодо вибору дефібрилятора, умов доставки, оплати ви можете по телефону. Також ми готові провести навчання персоналу замовника роботі з обладнанням для серцевої реанімації.

NEW
 Дефібрилятор - монітор Defi 8
Дефібрилятор - монітор Defi 8

Дефібрилятор - монітор Defi 8 Defi® 8 - це компактний, міцний, легкий дефібрилятор, який включає функції моніторингу, ручно..

141 075 грн
NEW
 Дефібрилятор - монітор Defi 9
Дефібрилятор - монітор Defi 9

Defi® 9 - це компактний міцний легкий дефібрилятор з вбудованим моніторингом ручної дефібриляції. Це професійний дефібрилятор..

166 725 грн
Знижка -10%
NEW
Автоматичний зовнішній дефібрилятор  АЕD7000
Автоматичний зовнішній дефібрилятор АЕD7000

Автоматичний зовнішній дефибриллятор АЕD7000 AED" - цей безпечний і простий у використанні пристрій для дефибрилляции; ..

55 500 грн 49 999 грн
NEW
Автоматичний зовнішній дефібрилятор Defi 5
Автоматичний зовнішній дефібрилятор Defi 5

Автоматичний зовнішній дефибриллятор Defi® 5 AED" - цей безпечний і простий у використанні пристрій для дефибрилляции;..

55 500 грн
NEW
Дефібрилятор Defi 5S
Дефібрилятор Defi 5S

Defi® s Selectable Energy AED, Програмований: 30,30,50 Дж            ..

59 000 грн
NEW
Дефібрилятор-монітор ДКИ-Н-10 «АКСИОН-БЕЛ»
Дефібрилятор-монітор ДКИ-Н-10 «АКСИОН-БЕЛ»

Дефібрилятор-монітор ДКИ-Н-10 «АКСИОН-БЕЛ», універсальний дефібрилятор, розрахований на використання як в ме..

145 600 грн
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)
0