До порівняння
Обране

Неінвазивний апарат ШВЛ Prisma 30ST

Код товару: 1278

NEW
Неінвазивний апарат ШВЛ Prisma 30ST
Закінчується
141 450 грн
Оплата
Готівкова, безготівкова, VISA / Mastercard
Ми пропонуємо:
  • Гарантію 12-24 місяці
  • Гарантійне безкоштовне сервісне обслуговування і післягарантійне
  • Установку обладнання та навчання персоналу за рахунок компанії
  • Повний супровід клієнта (консультація по телефону навіть після установки)
  • Відвідування виставкового залу
  • Продаж в лізинг
  • Проведення конференцій та заходів
  • Швидке реагування на запит
Доставка
Доставляємо власним автотранспортом або новою поштою.
Безкоштовна доставка від 2000 грн
Опис

Prisma30ST апарат для терапії BILevel ST-С з простими і швидкими налаштуваннями.
prisma30ST - забезпечує ефективну НВЛ, рекомендований для пацієнтів з дихальною недостатністю. Інтуїтивно зрозуміла навігація по меню та налаштування параметрів значно полегшує роботу з апаратом. Це вибір для пацієнтів, що страждають від дихальної недостатності, наприклад, синдрому гіповентиляції, що залежить від положення тіла, і / або ХОЗЛ, і порушень дихання під час сну. Оснащений унікальним режимом autoS / T з налаштованим цільовим обсягом, autoEPAP і частотою підтримки, prisma30ST забезпечує комфортну вентиляцію зі стійким терапевтичним результатом.

Принцип роботи:
Компресор в терапевтичному апараті всмоктує навколишнє повітря через фільтр і під певним тиском подає його в дихальні шляхи пацієнта через дихальний контур і маску.
Видихається в контур повітря скидається в навколишнє середовище через видихальний систему, встановлену перед маскою або в якості опції вбудовану в маску. Тим самим запобігає скупчення насиченого CO2 повітря, що видихається в дихальному контурі. Терапевтичний апарат виявляє і аналізує сигнал тиску і дихального потоку. Це дозволяє розпізнати зміни, пов'язані з диханням.

Відгуки та питання про товар 0
Доставка по Україні: Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Полтава, Черкаси, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста України.
0