Інноваційна ультразвукова портативна діагностична система (УЗД) Vinno 5

Код товару: 1366

Новинка
Мінімальне замовлення 499 грн
700 000 грн
Оплата
Готівкова, безготівкова, VISA / Mastercard
Ми пропонуємо:
  • Гарантію 12-24 місяці
  • Гарантійне безкоштовне сервісне обслуговування і післягарантійне
  • Установку обладнання та навчання персоналу за рахунок компанії
  • Повний супровід клієнта (консультація по телефону навіть після установки)
  • Відвідування виставкового залу
  • Продаж в лізинг
  • Проведення конференцій та заходів
  • Швидке реагування на запит
Доставка
Доставляємо власним автотранспортом або новою поштою.
Безкоштовна доставка від 2000 грн
Опис

VINNO5 -це новий портативний багатоцільовий ультразвуковий сканер  .
Високі технології візуалізацій експертного класу, широкий вибір датчиків та спеціалізованих опцій, чудове сприйняття Допплерів, неймовірний дизайн та надзвичайне Live3D/4D, дозволяє стати VINNO5 надійним   Вашим помічником. 
Завдяки своїм професійно продуманим функціям, швидкості ультразвукова система Vinno5 одночасно є надійна  та проста в роботі, сучасна та інноваційна.  А надсучасний дизайн, ергономічність та вага всього 3 кг надає системі елегантності!
Сучасні технології:
Унікальна Rf-платформа з технологією 24-ох бітної обробки даних без втрати інформації, що гарантує Вам більш чітке зображення, розподільчу здатність та контрастність. Докладна візуалізація більш дрібних структур. Ця унікальна платформа здатна обробляти декілька потоків даних одночасно. 
Xcen technology – дає Вам можливість збільшити кут огляду не лише на лінійному датчику (віртуальний конвекс), але і збільшує кут візуалізації на конвексному та внутрішньопорожнинному датчику.
Технологія передачі зображення BlueTooth та E-mail – надсилайте збережені зображення та кінопетлі швидко та зручно завдяки модулю BlueTooth та E-mail прямо з Вашого Vinno 5. Все що Вам потрібно, лише під’єднати смартфон чи планшет за допомогою BlueTooth або ввести електронну адресу та натиснути кнопку “Send to Bluetooth” чи “Send to e-mail” 

Відгуки та питання про товар 0
Доставка по Україні: Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Полтава, Черкаси, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста України.
0